Dekolte Bölgesindeki Kırışıklıklarda Ameliyatsız Uygulamalar

Dekolte bölgesi yaş gereği kuru ve kırışık.Ameliyat olmadan bir tedavi uygulanabilirmi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Cerrahi olmayan yöntemlerle boyun ve dekolte bölgesinin görünümünü yenilemek ve gençleştirmek mümkün. Mezoliftingi senelerdir uyguluyoruz. Bu yöntemde, ince iğnelerle cilt altına vitamin ve minerallerin enjekte edilerek daha parlak, daha sıkı ve daha nemli bir cilde kavuşmak mümkün olabilmekte.Ayrıca hyalüronik asit içeren gençlik aşıları ve çok ince dolgular da bu bölgede ki kırışıklıklarda tek seansda iyi bir seçenek.Bunların dışında, gerekli gördüğüm durumlarda, ultherapy ve revlite uygulamalarından da faydalanabiliyoruz.

Dekolte bölgesindeki kırışıklıklarımdan ameliyatsız, botoks ve dolgu uygulamalarınıdda yaptırmadan kurtulmak istiorum. sizce ne yapamalıyım?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Radyo-frekans teknolojisi kullanılan Thermage CPT, radyo dalgalarının etkisiyle
dokulardaki kolajen liflerini harekete geçirerek, ısının da etkisiyle bu liflerin gerilmesini sağlamaktadır. Tüm cilt tiplerine uygulanabilen ve doğal bir görünüm sağlayan bu tedavi, iyileşme süreci de gerektirmemektedir. Cildin durumuna ve uygulanacak bölgelere göre 45 dakika-1 saat arası süren bu uygulamanın kalıcılığı 1-2 yıl arasında sürmektedir.

Boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıklıklar için önerebileceginiz ameliyatsız uygulamalar nelerdir?uzun tedavi aralğı olan bi yöntem varmı?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Yaşlanmayla birlikte boyun ve dekolte bölgelerinde incelme, sarkma ve kırışıklıklar görülmektedir. Cerrahi işlem olmadan boyun ve dekolte bölgesinin görünümünü yenilemek, kırışıklık ve sarkmaları düzeltmek için Botoks, VShape, Ultherapy, Mezolifting uygulamaları mevcuttur. Eğer uzun süreli bir sonuç istiyorsanız, size önereceğim tedavi Ultherapydir. Ultherapy, kolajen üretimini artırdığı için en az 1 yıl kalıcılığını korumaktadır.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar