Boyun Sarkması Nasıl Giderilir?

Boyundaki yaş izleri ve sarkmaları gidermek için vshape yaptırmak işe yarar mı?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Yüzün her bölgesinde etkili olan VShape teknolojisi sadece yüze ”V” formunu yeniden yaratmakta değil, gıdı ve boyundaki sarkmalar için de etkili olabilmekte. VShape yönteminde kullandığımız radyofrekans ise, cilt altı bağ dokusunu uyararak boyun bölgesindeki ince kırışıklıklar ve sarkmalar için sıkılaşma ve toparlanma sağlayabiliyor.

daha önce boynuma dolgu yaptırmıştım kırışlıklıklar ve boyuna çizgiler var diye. Bunları bir süre yok edebildim daha genç bir görüntü oldu ama daha sonra tekrar eski haline geliyor.Biraz kısa sürüyor etkisi . ben bir de gençleştiren cihazlar denemk istiyorum Vshape gibi.Boyuna da uygulanıyormu?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

VShape boyun ve dekolte bölgesinde rahatlıkla uygulanabilmekte. Üstelik tek bir seansla genç bir boyuna kavuşmak okadar da zor değil. Dolgu enjeksiyonlarına kıyasla daha uzun süreler bu etki devam edebiliyor. Kalıcılığı sağlamak için her yıl yaptırmak gerekiyor. Seans yaklaşık 20 dakika kadar sürüyor ve masaj rahatlığında ve sıfıra yakın ağrı hissi ile gerçekleşiyor.

Bir süredir 40 yaş bunalımına girdim ve düzenli olarak botoks yaptırmaya başladım. Yüzüm çok iyi duruma geldi. Tam istediğim gibi. Ama aynadan boynuma bakıyorum ve oradaki yaşlılık belirtileri olduğu gibi durutyor. Yüzüm gibi genç bir boyun istiyorum bunun için Vshape yaptırsam işe yarar mı?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Boyun ve dekolte bölgesi yapısı itibariyle oldukça hassas bölgelerdir. Bu nedenle yaşlılık belirtilerinden hemen etkilenebilmektedirler. Yüze yapılan uygulamalarda genellikle unutulur veya ihmal edilir. Fakat sizin de ilettiğiniz gibi yüz ile boyun ve dekolte bölgesindeki farklılık çok çabuk dikkat çekebilir. Bu nedenle bu bölgeler de tedavi planlarına dahil edilmelidir. VShape ile boyun ve dekoltede tek bir seansta çok başarılı sonuçlar elde edebilmekteyiz. Bu bölgelerde Vshape, hem daha sıkı bir görünüm sağlıyor, hem de çene kontorünün belirginleşmesiyle daha genç bir görünüm elde edilebiliyor.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar