CoolSculpting İle Gıdı Eritilebilir Mi?

Gıdı bölgesindeki yağlar için Coolsculpting’ten yararlanılabilir mi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Zeltiq CoolMini , FDA onaylı CoolSculpting, yağ hücrelerini düşük ısılara maruz bırakarak etki ediyor. Sistemin daha ufak alanlar için tasarlanmış başlığı çene altındaki yağ fazlalığına da müdahale etmeyi mümkün kılıyor. Zeltiq CoolMini, gıdı bölgesinde biriken yağ hücrelerini dondurarak, parçalanmalarını sağlıyor. Parçalanmış yağ hücreleri metabolize edilerek lenf sistemi aracılığıyla doğal yollardan vücuttan atılıyor.

CoolSculpting ile gıdı sarkmasından kurtulmak mümkün mü? Bu yöntemle gıdı eritebilir mi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Karın, karın yan yağları, kol altı yağlanmaları, iç ve dış bacak, basen ve popo, gıdı bölgesi, sırt yan yağlanmaları ve diz üstü yağlanmalarında soğuk lipoliz (CoolSculpting) yöntemi ile kurtulabilmek mümkündür. Gıdı bölgesi için geliştirilen özel başlığı ile uygulaması da kolay ve konforludur.

Gıdık bölgesinde yağ birikintisi şikayetinde coolsculpting ile müdahale edilebilirmi?Coolsculpting ile gıdı eritilebilirmi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

CoolSculpting sistemi, bir seansta gıdı bölgesinde yağ dokusunun %25 ile %30 kadarını yok edebilmekte. Eğer gıdı bölgesindeki yağlanma çok fazlaysa ilk seanstan iki ay sonra bir seans daha uygulanması tavsiye edilebilir.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: info@drbuketyildirim.com

  Sidebar