Çene Altı Yağları Nasıl Eritilir

CoolSculpting Cool-Mini sistemi ile çene altı yağlarını nasıl erir?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

CoolMini aplikatörü CoolSculpting cihazından daha küçük boyutta ve kullanımı rahattır. Bu cihaz yağ hücrelerini düşük ısılara maruz bırakarak etki ediyor. Daha ufak alanlar için tasarlanmış bu başlık ile çene altındaki yağ fazlalığına da müdahale etmeyi mümkün kılıyor. Pek çok hastada tek bir seans yeterli oluyor ama yağ dokusu daha fazla olan kişilerde ikinci bir seansa ihtiyaç duyulabiliyor. İşlemin etkisi 15 günün ardından ortaya çıkmaya başlasa da nihai sonuç için iki-üç ay geçmesi gerek.

Çene altı yağları nasıl eritilir Buket hanım gıdımı saklamak için boynuma sürekli şal falan takmam gerekiyor. Ki o da çok gizlemiyor. Benim için son zamanlarda en öneli sorun bu oldu.Bir tedaviniz varsa bilgisini verebilir misiniz? Teşekkürler.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Çene altı yağları yani gıdı olarak da bilinen bölgesel yağlanma pek çok kadın için sorun teşkil etmekte. Ancak günümüzde pek çok kozmetik probleme uygun bir tedavi mevcut. Sizin şikayetinize konu olan problem için CoolSculpting soğuk lipoliz yönteminden fayda sağlamak mümkün. Bu yöntemde yağ hücreleri dondurulmak süretiyle molekül yapıları bozularak vücuttan atılır. Tek seans gerçekleştirilen bu tedavide konforunuz yüksektir ve anesteziye ihtiyaç duymazsınız. Her zaman vurguladığım gibi, hastaya en uygun ve doğru tedaviyi muayene sonrasında belirlemek mümkündür.

Çene altı yağları nasıl eritilir? 42 yaşındayım ve çene altında yağlar ve boyunda kırışıklar mevcut. Boyundaki kırışıklıklar neyse de çene altı gıdı tarafı beni bir hayli rahatsız ediyor. Diyet de egzersiz de işeyaramıyor. Buna bir çözümünüz bulunuyor mu?Teşekkürler.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Zeltiq CoolSculpting tedavisi sizin için etkili olabilir. Bu tedavi ile, tedavi bölgesinde bulunan yağ hücreleri küçülüp ölürken, vücudunuz zamanla bu ölmüş yağ hücrelerini metabolize eder. Ölü hücreleri ortadan kaldırır ve daha biçimli bir vücuda kavuşmanızı sağlayacak süreci başlatmış olur. Diyet ve egzersizlerin aksine, Coolsculpting’le yağ hücrelerinin miktarındaki azalmaya bağlı olarak, bu yağlar tamamen yok olurlar.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: info@drbuketyildirim.com

  Sidebar