Cilt Sarkması ve Güneş Lekeleri İçin Ne Yapılabilir?

Yüzdeki güneş lekeleri ve yüzüm sarkması için ne önerirsiniz?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Tüm pigment sorunlarında (lekeler), kırışıklıklarda, ince çizgilerde ve sıkılaşmada kullanılan CLEARLİFT uygulanabilir. Cilt altındaki dokulara 3-5 mm nüfuz ederek ciltteki kollageni arttırır ve güçlendirir. Özel lazer ışık patlaması yüz, göz çevresi, boyun, dekolte bölgelerinde sıkılaşma sağlar. Uygulama için ortalama 4 seans önerilmekle birlikte bazı durumlarda 6 seansa kadar çıkabilmektedir.

iyi günler benim hem cildim sarkık hem de kahverengi doğum lekelerim var. İkisine birden işe yarayabilecek bir tavsieniz var mıdır? Biraz rahatsız oluyorum çünkü yazın daha da belirginleşip kışın ne yapsam da geçmeyen lekelerim var. Teşkler.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Cildin kaybettiği elastikiyeti geri kazandırmak için çok çeşitli tedaviler mevcut. Örneğin, Thermage, Ulthera, Icon, Inmode bunlardan birkaçıdır. Ancak hem lekelerin açılmasına yardımcı olabilen hem de ciltte sıkılık etkisi verebilen bir tedavi arıyorsanız Icon Lazer sistemi bunun için uygun olabilir. İnce kırışıklıklardan, cerrahi izlerden akne izlerine ve kahverengi lekelerin tedavisine kadar kapsamlı bir kullanım alanına sahip Icon lazerin cilt kalitesini artırmak ve kaybolan taze görünümü vermekte de sonuçlar sunuyor.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar