İkonik Cilt Bakımı

Başarılı uygulamaları ile anti-aging teknolojiler arasına yeni katılan Icon Lazer birçok özelliğin tek bir cihazda toplanmasıyla  en etkili sistemler arasında yerini aldı.

Tüm cilt tiplerindeki ince kırışıklıklardan, kahverengi lekelere, akne izlerinden lekeden ve damar tedavisine kadar pek çok problemde kapsamlı bir kullanım alanı sunan ve etkili sonuç gösteren Icon Lazer, cildin kalitesini artırmak ve cilde yıllar içinde kaybolan taze görünümü geri kazandırmak konusunda iddialı. Yaşımız ilerledikçe hem geçen zamanın etkileri hem de çevresel faktörler bir araya gelerek yüzümüzde yorgun, yıpranmış bir görünüm oluşturuyor. Cildin elastikiyeti azalırken diğer yandan ince çizgiler ve kırışıklıklar belirmeye, zaman içinde de derinleşmeye başlıyor. Gündelik hayatımız güneşin altında geçirilen saatler, doğum yapmak gibi yaşama dair pek çok deneyim, yüzümüzde ve vücudumuzda haliyle kalıcı izler bırakabiliyor. 

Kişisel Uygulama 
Icon Lazer, sadece birkaç seansta kahverengi lekeleri ve yara izlerini siliyor, ince çizgileri hatta kırışıklıkların görünümünü önemli ölçüde hafifletiyor. Bu süreçte de sizi sosyal hayatınızdan uzaklaştırmıyor ve uzun vadeli sonuçlar veriyor. Ayrıca kişinin ihtiyaçlarına yönelik olarak müdahale ediliyor ve hastada en uygun sonuçlar alınıyor. 

Nasıl Etki Eder? 
Tedavi esnasında cilt yüzeyindeki ısıyı sabitleyen teknolojisi ile uygulama konforlu geçer, sonrasında oluşacak hafif kızarıklık birkaç saat içinde geçecektir. 

Minimum Yan Etki, Maksimum Sonuç 
Üç hafta arayla 3-4 seans uygulanan Icon lazer tedavisinin cildinizde yarattığı olumlu değişim, cildin kendini onarma sürecine de bağlı olarak ilk seanstan itibaren görülmeye başlar. Asıl değişiklikler üçüncü seanstan sonra gözlemlenmeye başlar, birkaç ay sonra ise tamamen sonuçlanır. 

Cilt kalitesi iyileştirmek için yeni kolajen ve elastin liflerinin yapımını sağlar, çok daha canlı ve taze bir görünüme kavuşur. 
İnce çizgilerin, kırışıklıkların görünümü hafifletir. 
Yara izlerinin ve akne görünümünün hafiflemesi sağlanır. 
Cilt tonundaki düzensizlikler giderilir. 
Güneşe ve yaşlanmaya bağlı oluşan lekelerin görünümü yok olmaya başlar. 
Cilt yüzeyine yakın kılcal damarların görünümü azalır.

Cynosure Icon Lazer ile ilişkili diğer konular

Icon Lazer ile Vücut Sıkılaştırma

Yılların cildinizde yarattığı değişime müdahale etmek için fazla beklemeyin. Cilt kalitesini artırmak, cilde daha sıkı ve taze bir görünüm vermek için bugün atacağınız her adım, cildinizin gelecekte nasıl görüneceğini de belirler.
Devamını Oku

Çatlak İzlerine Çözüm

Her kadının ortak sorunu olan çatlaklar, özellikle ergenlik döneminde hızlı kilo alıp vermekten dolayı oluşuyor. Aynı şekilde, doğum öncesi ve sonrası dönem de çatlakların bir numaralı sebeplerinden. 
Devamını Oku

Icon Lazer Çatlak Tedavisi

Cilt çatlağı sık görülen ciddi bir estetik sorundur. Özellikle kadınların korkulu rüyası olan bu rahatsızlık, estetik açıdan da kadınları üzebiliyor.
Devamını Oku

Akne İzleri Tedavisi Icon Lazer 

Akne izi de en az akne kadar büyük bir sorun, bu konuda çıtayı yukarı taşıyan yeni bir teknoloji Icon Lazer.
Devamını Oku

Icon Lazer Cilt Gençleştirme

Icon lazer teknolojisi, birçok özelliğin tek bir cihazda toplanmasıyla tüm cilt tiplerinde cilt gençleştirmeden kırışıklık tedavisine, cerrahi ve akne izlerinden lekeden damar tedavisine, çatlak tedavisine kadar kapsamlı bir kullanım alanı sunan bir sist...
Devamını Oku