Scarlet S Kullanım Alanları

Scarlet S yaptırmak isteyen birisi olarak hangi kullanım alanları olduğu hakkında bilgi alabilirmiyim?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Scarlet S cilt elastikiyet kaybı tedavisinde, boyun toparlamada, ince kırışıklıkların görünümünü hafifletmede, hiperhidroz tedavisinde, sebum dengelemesinde, pigmentasyon tedavisinde, lifting etkisi sağlamada, cilt gençleştirme ve yenilemede, yüz ve çene hatlarının belirginleştirilmesinde kullanılabilir.

Geçen yıl scarlet s yi gözeneklerim ve hafif lekelerim için yaptırmıştım. Fayda da gördüm. Bu kez biraz cildimi yenilemek ve doğal bir canlılık için düşünüyorm. Scarlet s kullanım alanları nedir bu problem için uygun mudur?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Scarlet-S, üstünde 25 adet altın mikro iğne bulunan tek kullanımlık bir başlık sayesinde, cilt altına radyofrekans dalgaları vermek üzerine tasarlanmış bir sistemdir. Böylece cilt yüzeyine hiçbir hasar vermeden, kolajen ve elastin üretimini artırıyor. Cildin durumuna göre üç ya da dört seans Scarlet S tedavisi uygulanıyor. Her işlem arasında 20 günlük bir ara oluyor. Sistem, genç ve ışıl ışıl bir cilt vadediyor. Scarlet-S, özellikle cilt kalitesini ve elastikiyetini artırmak, cildi canlandırmak ve gözeneklerin küçülmesini sağlamak konusunda ciddi fayda sağlayacak bir sistem. Ciltteki akne izleri, ton farklılıkları, kırışıklıkların giderilmesi, cildin genç ve dinamik bir görünüm alması, yüz kontürünün belirginleşmesi, gıdı toparlama, geniş gözenek tedavisinde çok olumlu sonuçlar almamızı sağlayan teknolojiler arasında yerini almıştır. Bunların yanı sıra, cilt kalitesini artırarak sarkmaları toparlamak, yine yüzde kırışıklıkları azaltarak pürüzsüz bir sonuç elde etmek, akne izlerini yok etmek, genişlemiş gözenekleri azaltmak, gözleri yorgun gösteren göz kapaklarındaki sarkmaları ve kaz ayağı olarak bilinen ince çizgileri azaltmak isteyen herkes bu tedavi için de uygundur.

Kızım 22 yaşında internetten araştırmış,tutturmuş anne Scarlet S yaptıralım diye. Cildinde hiç bir problem yok sadece bazı yerlerde yanak ve çenede ergenlikten kalma sivilce lekeleri mevcut. Biraz da kuru. Sizce Scarlet S işe yararmı? Scarlet S kullanım alanları nelerdir.?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Scarlet S altın iğne tedavisinin başlıca faydası, cildin üst tabakasında hücre gelişim faktörlerini harekete geçirmesi. Bunu da özel tasarlanmış mikro iğneler ile cilt altını radyo frekans dalgalarıyla cildi uyararak sağlar. Scarlet S başlıca kullanım alanları; ciltteki ton farklılıkları, akne izleri (sivilce izlerine bağlı çukurlar), yara izleri, lekeler, ince kırışıklıkların tedavisi, cildin genç ve dolgun görünüm alması, çene konturunun belirginleşmesi, gıdı toparlama, genişlemiş gözenek tedavisini mümkün kılarlar. Lekelerle mücadale etmeye yardımcı teknolojisi sayesinde, kızınız Scarlet S altın iğneden faydalanabilir.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: info@drbuketyildirim.com

  Sidebar