Kısa Sürede Ciltte Toparlama Yapabilen Bir Yöntem Var Mı?

Kısa gibi bir sürede ciltte gerginlik sağlayabilecek dolgunlaştıracak ameliyatsız bir işlem var mıdır?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Kısa sürede cilt görünümünde belirgin farklılıklar yaratabilecek protoköller mevcut.Icon Lazer sistemi bunlardan bir tanesi. Icon Lazer, üç hafta arayla yapılan 15 dakikalık 3 ya da 4 seanstan oluşuyor. İşlem cilt yüzeyindeki ısıyı sabitleyen teknoloji sayesinde konforlu geçiyor, sonrasında oluşan hafif kızarıklık ise bir kaç saat içinde yok oluyor. Scarlet S tekniğinde ise, cildin durumuna göre değişse de genelde 3 hafta aralıklarla uygulanan 3-4 seans yeterli oluyor. Cildi sıkılaştıran, sarkmaya karşı kollajen yapımını uyaran teknolojiler arasında, son yılların etkili uygulamalarından biri.

Hocam iyi günler, kısa sürede ciltte toparlama yapabilen bir yöntem var mı? Scarlet s altın iğneyi düşünüyordum. Bir süre araştırdım kısa sürede değişiklik yapıcak bir şeye benziyor. Biraz bilgi verebilrmisinzi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Scarlet Altın İğne, yılın her mevsimi uygulanabilecek, iyileşme süreci diğer işlemlere kıyasla çok daha çabuk, yeni bir teknoloji: İğneli radyofrakans’ın diğer sistemlerden farkı altın mikro iğnelerle cildin orta tabakasındaki kolajen ve elastin hücrelerini stimule ederek, yüzde ameliyatsız bir yüz germe etkisi yaratabilen bir tedavidir. Tedavinin olumlu etkilerini hemen ilk işlemden sonra gözleyebilmek mümkün, ama kalıcı ve optimum sonuçlar için 3-4 hafta arayla 3 seans yaptırmak gerekiyor.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar