Büyük Gözenekler İçin Uygulanabilecek İşlemler Nelerdir?

İyi günler hocam sizi beğenerek takip ediyor ve bilgilerinizden çok şey öğreniyorum.Lütfen benim soruma da cevap veriniz. Çok mutlu olurum. Benim sorum cildimle ilgili. son 3 yılda gözeneklerimden yana dertliyim. Yüzdeki büyük gözenekler için enjeksiyonsuz nasıl bir alternatif yöntem önerisi verebilirsiniz?Büyük gözenekler için uygulanabilecek işlemler nelerdir?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Cilt durumuna ve şikayetin ciddiyetine bağlı olarak, başlangıçta haftada bir kez gerçekleşecek OxyGeneO seansları uygun olabilir. Cilt tedaviye cevap vermeye başladıktan sonra, sonuçları 4-6 haftada bir yapılacak OxyGeneO seansları ile koruyabilirsiniz. Hydrafacial cilt bakımı ile de gözeneklerin tedavisinde iyi sonuçlar alabiliyoruz. Bu işlem de kısaca söz edecek olursak, cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemlerin onarılmasına yardım eden bir anti-aging bakım sistemidir. Basınç uygulayan bir başlıkla püskürtülen özel solüsyonlar, yine bir başka başlığın vakum etkisiyle ölü dokuları da aspire ederek temizler. İhtiyaçlarınıza en uygun olan bir programı muayeneden sonra söylemek en doğrusudur.

Merhabalar, ben 30 yaşındayım ve son 2 yılda cildimdeki gözenekler inanılmaz belirginleşti. Bu yüzden bunlara artık müdahale etmem gerektiğine karar verdim. Büyük gözenekler için uygulanabilecek işlemler nelerdir?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Scarlet-S, cildin sıkılaşması, gözeneklerin küçülmesi, ameliyatsız yüz germe, yüz kontörünün belirginleşmesi ve ince kırışıklıkların giderilmesi amacıyla kullanılabiliyor. Hydrafacial da benzer şekilde, tıkanmış ve genişlemiş gözeneklerin tedavisinde sıklıkla başvurduğumuz tedaviler arasındadır. Hem kadın hem der erkeklerde her yaşta uygulanabilen bu teknolojik yöntemler ile ilk seansta bile gözle görülen gelişmeler kaydedilmektedir. Bunların yanı sıra, Icon lazer, ScraletS, Revlite ya da Fractora gibi hem gözeneklerin görünümünü azaltacak hem de ciltteki elastikiyet kaybına müdahale edebilecek sistemler de mevcuttur. Cildinize ve probleme en uygun tedaviyi belirleyebilmek için muayene olmanızda fayda var. Sağlıklı günler dilerim.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: info@drbuketyildirim.com

  Sidebar