Regenera Activa

Regenera Activa Kök Hücre Tedavisi İle Saç Dökülmesini Durdurun

Regenera Activa kök hücre saç tedavisi, yenilikçi bir hücre yenileme tedavisidir.

Ense ve kulak arkası bölgedeki saç kökleri hemen her zaman dirençli ve sağlıklı kalmak için genetik olarak kodlanmışlardır, işte Regenera Activa sistemi bu sağlıklı ve güçlü saç köklerinden özel bir hücre süspansiyonu hazırlayarak problemli saçlı deri bölgelerine bu süspansiyonun uygulanması ve buradaki cansız saç köklerine destek olmak mantığına dayanmaktadır.

Tedaviniz sırasında, saç derinizdeki saçların hala yoğun olduğu ve kellikten etkilenmediği bir bölgeden küçük bir doku parçası alınır. Bu doku örneğinden rejeneratif kök hücreleri toplar, bunlar daha sonra bir solüsyon içinde karıştırılır ve incelmenin meydana geldiği kafa derinize dikkatlice enjekte edilir.

Bu işlem, yalnızca ömrünün sonuna yaklaşan kökleri harekete geçirmekle kalmaz, aynı zamanda yeni saç köklerinin oluşumu ve gelişimini de sağlar.

Regenera Activa uygulandıktan sonra günlük hayatı etkiler mi?

Tedaviden sonra herhangi bir bakıma ihtiyaç yoktur ve uygulamadan hemen sonra günlük sosyal yaşama devam edilebilir.

Regenera Activa kaç seans uygulanır ve işlem ne kadar sürer?

Seans takibi gerektiren bir işlem olmadığı için oldukça konforludur; işlem tek seanstır ve yaklaşık 30-35 dakika sürer.

Regenera Actica sonuçları ne zaman görülür?

Regenera Activa saç tedavisinden ilk sonuçlar kişiden kişiye değişir ve 3. aydan itibaren gözlenir. İstenilen etkileri gözlemlemek için sabırlı olmak gerekir çünkü altıncı aya kadar çok daha güçlü saçlar çıkmaya devam eder.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir