EmFace

EmFace İğnesiz ve Acısız Yüz Sıkılaştırma ve Kırışıklık Tedavisi

Zaman geçtikçe kişinin kas dokusu yavaş yavaş azalmaya başlar ve gevşeyen cilt ile beraber sarkmalar oluşur. Kas dokusu kaybetmenin yanı sıra, mimik için sürekli yüz kaslarını kullanmak, kişinin yüzünde daha derin kırışıklıklar bırakmaya başlar.

Yaşlanma döngüsünü durdurmak mümkün olmasa da bu endişe artık Emface ile bir sorun değil. Bu son teknoloji ile zamanı geri almak mümkün.

‘’Face the future’’ geleceğin yüzü mottosu ile anti-aging endüstrisinde teknolojinin ulaştığı son nokta olan Emface; Senkronize RF ve HIFES teknolojisini kullanır.

Emface  nedir?

Emface Teknolojisi; yüzü sıkılaştırmak, kaldırmak ve kırışıklıkları azaltmak için kasları ve cildi aynı anda hedef alan ve ağrı, acı olmayan, iğne kullanımı olmaksızın yüz konturlarının eski haline getirilmesine yardımcı olan benzersiz bir teknolojidir.

Tıpkı vücut şekillendirme tedavisi Emsculpt Neo gibi, Emface de hem cildi hem de kası tedavi eder. RF teknolojisi; ciltte sıkılaştırmayı ve kaldırmayı sağlamak amacıyla cildi hedeflerken, HIFES teknolojisi, yüz dokularına desteğini geri kazandırmayı ve iğneler olmadan bir lifting etkisi yaratmaya yardımcı olmak için cilt yapılarının yoğunluklarını ve kalitelerini artırmak üzere seçici olarak kasları hedefler.

Klinik çalışmalar, 4 seanslık Emface tedavisi sonucunda;

  • Kırışıklıkların %37 oranında azaldığını,
  • Kas tonusunda %30 artış olduğunu,
  • %23 oranında yüz germe etkisi gerçekleştiğini göstermiştir.

Kimler EmFace tedavisi için uygun adaydır?

Kadın ya da erkek farketmeksizin daha iyi görünmek isteyen herkes uygun aday olabilir. Bu tedavinin sizin için uygun olup olmadığının kararını kliniğimizde doktorunuz ile yüz yüze görüşme ile karar vermenizi öneririz.

EmFace tedavisi ne kadar sürer?

Her bir tedavi süresi sadece 20 dakika uzunluğundadır ve iğne/acı olmadığı için rahattır.

EmFace tedavisi nasıl hissettirir? 

Hafif ısınma hissi ve nabız atışı hissi ile masaj gibi hissettirir.

EmFace tedavisi acıyor mu?

Kesinlikle hayır. Oldukça rahatlatıcı, neredeyse sıcak bir taş masajı hissidir.

EmFace tedavisinden sonra sonuçları ne zaman görmeyi bekleyebilirim?

Sonuçlar bireysel olarak değişişse de insanlar sonuçları ilk tedaviden sonra fark etmeye başlayabilir, ancak nihai sonuçlar genellikle 4. seanstan 8-12 hafta sonra ortaya çıkar.

EmFace’e neden evet demelisiniz?

Klinik çalışmalar, senkronize RF ve HIFES enerjilerinin eşzamanlı emisyonunun yüz yaşlanma sürecinin etkilerini azalttığını göstermiştir ve bu sonuçlar FDA onayı ile kanıtlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir