Boyun ve Dekoltede Mezolifting Uygulaması

Yaşlılık izlerinin zor silindiği bölgelerden biri olan boyun ve dekoltede mezolifting uygulamasıyla fark edilir sonuçlar elde ediliyor. Boyun bölgesini yaşlılık belirtilerine karşı daha dirençli kılmak, nemini ve sıkılığını artırmak için başvurulan yöntemlerden bri de mezoterapidir.

Boyundaki çizgiler ve sarkmalara, dekoltedeki kırışıklıklarda mezolifting güvenle uygulanabilir. Mezoliftingde kullanılacak moleküllere kişinin problemine ve ihtiyacına göre karar verilir. Mezolifting yöntemiyle yaşlanma etkilerinin giderilmesi ve cildin tekrar yapılanması sağlanır.

Tedavi, cilt temizliğiyle başlar. Ardından lokal anestezik bir krem sürülür ve cildin orta tabakasına vitamin, mineral, amino asit, enzimler ve hyalüronik asitlerden oluşan oluşan kokteyl enjekte edilir.

Boyun ve Dekolte ile ilişkili diğer konular

VShape ile Boyun Ve Gıdı Tedavisi

Geçen yılların bedenimizde yarattığı problemlerden biri de gıdı ve boyun bölgesindeki sarkma ve kırışmalardır. Elbette herkes boyun ve çene bölgesinde sarkma ve gevşeme sorunları yaşamadan güzel yaş almak ister.
Devamını Oku

Boyun ve Dekoltede Ultherapy

Bugün medikal estetikte geldiğimiz noktada boyun ve dekolte bölgesinde uygulanabilen yöntemlerden biri de ultherapy'dir. Ultherapy, ameliyatsız tek seansta boyun ve gıdı bölgesindeki sarkmayı düzeltmek amacıyla boyuna, dekolte bölgesindeki kırışıklık...
Devamını Oku

ClearLift Lazer Tedavisi

ClearLift  lazer yüz germede, cilt yapılandırılmasında alışıla gelmiş işlemlere alternatif bir tedavidir. Ciltteki kırışıklıklar ve çizgilerde, özellikle de göz çevresi, ağız ve dudak çevresi, boyun-dekolte gibi yerlerde uygulanabilir. ClearLift lazer yüz...
Devamını Oku