Cilt Gençleştirme, Scarlet-S

Altın Frekans Scarlet-S

Fraksiyonel Mikro-iğneli Radyo Frekans (RF) teknolojisi olan altın frekans Scarlet-S cihazı, çok yüksek frekanslı bir titreşim vererek, cildin hem yüzeyel hem de derin tabakalarına etki edebilen mikro iğneler ile doğal iyileşme süreci başlatıyor. Cildin 0.5 – 3.5 mm‘ye kadar derinliğine inebilen ve geçtiği bölgenin tamamına radyo-frekans enerjisi verebilen bir sistem olan SCARLET-S, cildin tüm katlarını etkilediğinden epidermis ve dermisteki problemleri tedavi etme imkanı sunar. Uygulamaya bağlı olarak cilt yüzeyinde, hücre gelişim faktörleri hareketlenir, cildin alt tabakasında, dokuların sıkılaşması için kollajen doku uyarılarak cildin sıkılaşması sağlanır.

Scarlet-S Hangi Sorunları Tedavi Eder?
Scarlet-S, ciltteki ton farklılığı, leke, yara, akne izlerinin ve ince kırışıklıkların giderilmesi, çene konturunun belirginleşmesi, gıdı toparlama, cildin genç ve dolgun görünüm alması, genişlemiş gözeneklerin tedavisini mümkün kılar. Tek bir seansta dahi ciltteki değişimi gözlemek mümkündür.

Scarlet-S Uygulaması Nasıl Yapılıyor?
Scarlet-S tedavisi, bir ay aralıklarla üç seans şeklinde uygulanıyor. İğneli uygulama öncesi cilde sürülen lokal anestezik krem sayesinde fazla acı hissedilmiyor ve uygulama 30 dakika sürüyor. Altın iğneler özel bir başlık yardımıyla dermis ve epidermis tabakalarına yaklaşık 3.5 mm.’ye varan derinliğe ulaşıyor. Ciltte iğne izi kalmadığı gibi morarma da olmuyor. Sistemde düşük fraksiyonel radyofrekans enerjisi kullanıldığı için yara ya da yanık oluşturmuyor.

Scarlet-S Uygulama Sonrasında Neler Oluyor?
Uygulama sonrasında 2 saat süren hafif bir kızarıklık oluşsa da, sosyal yaşama hızlıca geri dönebilirsiniz. Cilt için güneş koruyucu kullanılması ve iyice nemlendirilmesi önerilir. Ancak uygulamanın üzerine bir de cildi iyileştirici besleyici ürünlerle kolajen ve elastin stimülasyonunu artırıp uygulamayı daha da etkili hale getirmek mümkün. Gerçek nano proteinler ve aminoasitler içeren Somon DNA’sı cildin üzerine uygulanmış mikro travmalardan içeri nüfuz ederek uygulamayı destekler. Scarlet-S seanslarınızı destekleyici kombinasyonlarla birleştirmek cildinizde daha etkili sonuçlar oluşturacaktır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir