Vücut Şekillendirme

Son yıllarda bölgesel incelme ve vücut şekillendirme konularında trend cerrahi olmayan çözümlere doğru kaymaktadır. İstenmeyen yağlanma ve kilo alma durumunda ameliyat tek çözüm değildir. Vücudun belirli alanlarında biriken yağlar hem de belirli odacıklarda sıkışma nedeniyle hem kendi hacimleri nedeniyle konturunuzu bozarlar. Gelişen teknoloji sayesinde, kişilerin acı ya da ağrı hissetmeden kısa sürede sonuçlara ulaşabilmeleri artık mümkün. Doğru teknoloji ve doğru bir tedaviyle, vücudu fazlalıklardan arındırmak, şekillendirmek ve inceltmek artık daha kolay. 

Ultrason ve radyofrekans teknolojilerini aynı anda kullanan VShape yöntemi sayesinde ses dalgalarıyla yağ dokusu parçalanıyor ve parçalanan yağlar vücuttan yavaş yavaş birkaç ay içerisinde uzaklaştırıyor. Bölgesel incelme ve şekillendirmede çalıştığımız cihazlardan Velashape III ise, dört farklı tedavinin tek cihazda birleştiği bir uygulama olup yağ dokusunun görünümünü ve hacmini azaltarak cilt yapısında genel bir iyileştirme sağlıyor. Kullandığımız diğer cihazlar gibi Velashape III de FDA onaylı olup, vücut şekillendirme cihazları içinde birçok ödül almış bir yöntem.

VelaShap vücut şekillendirme

VelaShape tedavisinde istenilen hedef; yağ hücrelerini ve odacıklarını küçülterek, yeni kolajen sentezini artırmasını sağlayarak selüliti görünümü azaltmak ve bölgesel incelme sağlamak. Elos teknolojisi ile VelaShape III, kombine edilen farklı enerjileri sinerjik olarak: Bi-polar radyo frekans -Infrared atımlı vakum ile mekanik doku manipülasyonu işleminde; infrared ve vakum kombinasyonu, radyo frekans ile eşleştiriliyor. Yağ hücrelerinin çevresindeki bağ dokusunun ve altındaki kolajen fiberlerin derinlemesine ısıtılmasına neden oluyor. Cilt gevşekliğinde ve doku hacminde lokal azalma, cilt yapısında ve dokusunda genel iyileşme. VelaShape III'ün diğer versiyonlarından farkı bi-polar radyo frekansın gücü maksimuma çıkarılmıştır. Tedavi sonrası vücut şekillendirmede ve selülit görüntüsünde belirgin azalmada etkin sonuçlar görülüyor. Bir seanslık uygulamanın süresi, uygulama yapılacak bölgenin büyüklüğüne göre değişmekle beraber ortalama 30 ila 60 dakika arasında sürüyor. Uygulama sırasında cildin yüzeyi korunarak cilt altı 40-42 dereceye kadar ısıtılıyor, sadece ısı hissediliyor. Hasta seans sonrasında hayatına rahatça devam edebiliyor.

VShape vücut şekillendirme

VShape vücut şekillendirme ve bölgesel incelme yöntemleri içerisinde, vücuttaki birçok probleme aynı anda etki eden bir tedavi olduğu için bu alanda ön plana çıkan teknolojilerden biri. Yağ hücrelerini hedef alarak parçalayan ve dışarı atılmalarını sağlayan radyo frekans ile ultrason teknolojileri, tek bir sistem içinde bir arada kullanılıyor, yağ dokusuna odaklanarak yüksek yoğunluklu ultrason etkisiyle öncellikle karın, bel ve bacak bölgesi olmak üzere vücutta istenmeyen yağ birikimi alanlarını gideriyor. Yağ hücrelerinin zarlarını kesen akustik ses dalgaları ve cildi sıkılaştırarak açığa çıkan yağları vücuttan atan radyo frekansının eş zamanlı olarak çalışmasıyla tedavi başlıyor. Yüksek frekansla verilen özel akustik ses dalgaları ise, cilt altı dokusunu yüksek ısı ile uyararak, kolajen üretimini artırıyor. İşlem sırasında dokuda oluşan ısı etkisi ve yeniden yapılanma çalışmaları nedeniyle deride gevşeklik oluşmaz. Hatta eğer varsa selülit sorunu azalır. Gözle görülür sonuçlar almak için, tek bölge seanslarının süresi, seçilmiş tedavi bölgesine bağlı olarak 10 gün arayla 5-6 seanslık bir tedavi yeterli oluyor.

Forma ile Vücudunuzu Şekillendirin

Forma Plus, kollajen üretimini teşvik etmek için, radyo frekans enerjisini kademeli olarak dağıtarak kullanan bir lazer sistemidir. Cerrahi olmayan bir prosedürdür. Sarkık ve gevşek cilt görünümünü sıkılaştırmaya yardımcı olur.
Devamını Oku

Yeni Nesil Vücut Şekillendirme Programları

Kilo vermenin hayalinizdeki vücuda kavuşmaya yeterli olmadığını çok iyi biliyorsunuz. ncak güzelleşmenin bu cephesinin vücutta oluşan çukurluklar, deformasyon riski ve uzun süren bir iyileşme süreci gibi olumsuzluklarla el ele yürüdüğünü hatırlatmakta fayda var.
Devamını Oku

Icon Lazer ile Vücut Sıkılaştırma

Yılların cildinizde yarattığı değişime müdahale etmek için fazla beklemeyin. Cilt kalitesini artırmak, cilde daha sıkı ve taze bir görünüm vermek için bugün atacağınız her adım, cildinizin gelecekte nasıl görüneceğini de belirler.
Devamını Oku

Thermage Cpt Vücut Uygulaması

Eskiden sahip olduğunuz genç vücudunuzu geri alın! Thermage® uygulamaları ameliyat ya da iğne gerektirmeden pürüzsüz, sıkılaşmış ve hatları belirginleşmiş daha genç görünen bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.
Devamını Oku

VShape Bölgesel İncelme ve Vücut Şekillendirme

VShape bölgesel yağlanmaya karşı bir vücut şekillendirme sistemidir. VShape uygulaması bölgesel incelme ve selülit tedavisi dışında vücutta sarkma ve gevşekliklerin giderilmesi tedavilerinde de kullanılıyor.
Devamını Oku

VShape AccentUltra II Vücut Şekillendirme

VShape Accent Ultra fazla vücut yağlarını azaltmayı ve daha şekilli dış hatlar(kontür) vermeyi amaçlayan non-invaziv bir uygulamadır. Ultrason ve radyofrekans enerjilerinin kombinasyonu ile yağ depolarına saldırır ve selülit görünümünü azaltır.Böylelikle daha sıkı ve gergin bir vücut yaratır. Yenilikçi iki modlu uygulaması sayesinde FDA (Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi) onayını almıştır.
Devamını Oku

VelaShape III Vücut Şekillendirme ve Bölgesel İncelme

Yapılan araştırmalara göre günümüzde kadınların % 70 'i karın bölgesinin genişlemesinden rahatsız olduklarını söylüyor. Kadınların % 91'i vücutlarında değiştirmek, inceltmek veya şekle sokmak istedikleri yerler olduğunu düşünüyor. 
Devamını Oku