Altın İğne Tedavisi

Altın iğne seans ücreti ne kadar, ayrıca bu yöntemin etkileri nelerdir?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Altın iğne uygulaması kullanılan Scarlet’S cihazıdır. Scarlet’S ameliyatsız yüz gençleştirme teknolojilerinde gelinen son noktadır. Epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilen bu sistemle, özel tasarlanmış mikro iğneler ile cilt altı radyo frekans dalgalarıyla uyarılır ve cildin üst tabakasında hücre gelişim faktörleri harekete geçirilerek ciltteki ton farklılıkları, akne izleri, yara izleri, lekeler, ince kırışıklıkların tedavisi, cildin genç ve dolgun bir görünüm alması, çene konturunun belirlenmesi, gıdı toparlanması, gözenek tedavisini mümkün kılar. Bir çok sorunun tedavisine birden yanıt verebilen bu sistem ile kişi uygulama sonrasında normal yaşamına devam edebilir.Sağlık Bakanlığı onaylı ve mevzuata uygun merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir.

Veli toplantısında ara ara gördüğüm bir kadının cildi baya pürüzsüz ve canlı olmuştu.ben de dayanamadım sordum. Aslında cildi hiç öyle değildi ama düzelmiş yenilenmiş nedir sırrı dedim.Altın iğne yaptırdım dedi.ben de heralde adını vermek istemedi .Altın iğne tedavisi nedir size sorayım dedim.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Scarlet S bir iğneli uygulama, yaklaşık 30 dakika sürüyor. Altın iğneler özel bir başlık yardımıyla dermis ve epidermis tabakalarına ulaşıyor. İşlem öncesi cilde sürülen lokal anestezik krem sayesinde fazla acı hissedilmiyor. Scarlet S uygulaması, Somon DNA aşı ile kombine edilebilir. Kombine yöntemler sayesinde yeni kollajen sentezi gerçekleşirken aynı zamanda da cildin ihtiyacı olan vitaminler ve hücresel destek sağlanmış olur. Scarlet S; genellikle birer ay arayla 3 seans uygulanıyor.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar