Ağrı Eşiği Düşük Kişilerde Scarlet S

36 yaşında bir erkeğim. ağrı eşiğim okadar düşük ki iğne bile olsam bayılıyorm dayanamıyorum doktor hanım. Ağrı eşiği düşük kişilerde Scarlet S yaptırabilir mi? Benim sorunum cildimdeki sivilcelerden sonra olmş çukurlar. cok derin değilseler de belirginler.bana scarlet syaptır düzelebilir dedi doktor bir arkadasım. sizce de işe yarar olur mu?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Scarlet uygulaması Minimum ağrı hissedilen bir uygulamadır. Tedavinin 30 dakika öncesinde uygulanan bir lokal anestezik krem ile hasta işleme hazırlanır. Scarlet S uygulaması esnasında ve sonrasında hiçbir yan etki oluşmaz, son derece güvenli bir sistemdir. Şoksuz iğne teknolojisine sahiptir, morarma, kanama oluşmaz, iğne izi kalmaz. Kişiye özel olarak tasarlanmış 25 adet mikroiğnenin olduğu bir başlıkla cildin 0,5 mm ile 3,5 mm derinliğine kadar inebilen ve geçtiği bölgenin tamamına radyofrekans enerjisi verebilen bir sistem olarak, kontrollü hasar oluşturur ve kollajen liflerini uyararak epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilir. Minimum ağrı hissedilir. Tedaviden 30 dakika önce uygulanan lokal anestezik krem ile hasta işleme hazırlanır. İşlem hastanın yaptıracağı bölgeye göre 30- 60 dakika sürmektedir.

Benim ağrı eşiğim çok düşük hasta olduğumda iğne bile vurulamıyorum. Korkuyorum. Çok zorlanıyorm. Sadece ve sadece mecbur kalınca vuruluyorum. Ancak bu korkumu cildime yapıracağım scarlet s için aşmaya çalışıyorum. Ağrı eşiği düşük kişilerde scarlet s fazla mı gelir? Daha ağrısız bir şeye mi yönlenmeliyim?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Mikroiğneli radyofrekans olarak da bilinen Scarlet S tedavisi, epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilen bir sistemdir. Sistemde bulunan mikro iğneler, enerjinin daha iyi yayılmasını sağlarken yeni teknolojisi yoğun enerji transferi sağlıyor. Dolayısıyla daha etkili sonuçlar elde edilebiliyor. Sonuç olarak, cildin elastikiyeti ve kalitesi artıyor, gözenekler küçülüyor, cilt canlanıyor.

İyi günler Buket hanm, 28 yaşındayın. benim ağrı eşiğim çok yüksek saylmaz. Bu yüzden ailem de sürekli benle dalga geçer alay konusu olurum evde sürekli. Fakat bana bir cesaret geldi,, arştırdım ve Scarlet S yaptıracağım cildime. Ağrı eşiği düşük kişilerde Scarlet S yapılabilirmi?Ben uygun bir aday mıyımdır

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Günümüzde, Scarlet S’yi diğer sistemlerden ayıran en önemli özelliği, tek bir seansta dahi cilde bütüncül bakım yaparak, mükemmel sonuçlar vermesi ve kısmen ağrısız bir uygulama olmasıdır. Minimum ağrı hissedilen bir uygulamadır. Tedaviden 30 dakika kadar öncesinden uygulanan bir lokal anestezik krem ile hasta işleme hazırlanır. İşlem yaz-kış, kadın-erkek her yaştan herkese ve tüm cilt tiplerinde uygulanabilmektedir.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar