Emtone

Selülit Sorununa Emtone ile Veda Edin

Cilt altındaki dolaşımda aksamanın meydana gelmesiyle oluşan selülitler, çoğu kişi için önemli bir problem olarak ortaya çıkıyor. Selülit, deri altında yer alan yağ hücrelerinin birikmesi sonucu, deride portakal kabuğu görünümü oluşturan bir cilt rahatsızlığı olarak tanımlanabilir. Vücutta en çok bacak, kalça ve uyluk kısımlarında ortaya çıkan selülit vücut özellikleri sebebiyle kadınlarda daha çok görülür.

Selülitin nedenleri arasında;* Genetik faktörler * Düzensiz ve sağlıksız beslenme * Sık kilo alıp vermek * Hamilelik * Östrojen hormonunun fazla salgılanması * Yaşlanmaya bağlı olarak cildin elastikiyetini kaybetmesi * Fazla kilolu olma hali * Hareketsizlik * Vücutta biriken toksinler * Bazı hormon ilaçlarının kullanımı yer alır.

 

Selülit tedavisinde denenen selülit kremleri, selülit fırçası ya da etkili selülit karışımları selülitlerinizi sadece kısa süreliğine makyajlar ve size tedavi olanağı vermez. En etkili selülit kremi dediğiniz bile cildin altındaki yağa ulaşamıyor ve o düzensiz yağ gitmeden selülit görüntüsü sadece maskeleniyor. BTL Emtone cihazı Dünyada hem radyofrekans enerjisini hemde şok dalga teknolojisini birlikte ve eş zamanlı kullanan tek sistem. Ayrıca Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından selülit tedavisinde başarılı olduğuna dair onayları bulunmakta. Selülit tedavisinde devrim yaratan Emtone uygulaması; selülite direkt olarak etki ediyor ve sonuçları işlemden hemen sonra görülebiliyor. Dünyada ilk monopolar radyo frekansı ve şok dalgası enerjisini kombine ederek ciltteki portakal kabuğu görünümünü ilk seanstan itibaren gideriyor. Selülit problemine doğrudan etki eden Emtone, en etkili ameliyatsız işlem olarak biliniyor.

Amerikada son bir yıldır en çok tercih edilen selülit tedavisi uygulaması olarak geçiyor ve klinik çalışmalarda uygulamayı yaptıranların memnuniyet oranı ise % 89. Bugüne kadar cerrahi olmayan hiçbir uygulamada bu kadar başarı oranı bulunmamaktadır. BTL Emtone selülit tedavisi için üretilmiş teknoloji iken termal etki yani ısı etkisi aynı zamanda cildin sıkılaşmasını da sağlıyor. Yani hem selülit görüntüsünü maskelemeden tedavi ediyorsunuz hem de cildiniz sıkılaşıyor ve kalitesi artıyor.

Selülit için hiç bu kadar hızlı sonuç veren bir teknoloji olmamıştı. Haftada 1 toplamda 4 seans yapılan Emtone aynı zamanda uygulama zamanı olarak da diğer sistemlerden çok hızlı selülit giderici programı mevcut. Selülit Giderici uygulamada işlem sonunda iki bacağın arasındaki farkı görerek ve hissederek anlayacak ve bu ağrısız acısız işlemi çok seveceksiniz.

Selülit ve popo dikleştirme tedavisi ise monopolar radyo frekans ve şok dalgasının bir arada kullanıldığı cildin sıkılaşmasına ve toparlanmasına olanak sağlayan bir işlemdir. Derideki hasar görmüş olan kollajen liflerinin onarılmasına ve cildin kalitesinin artmasına yardımcı olur. Aynı zamanda gevşeyen elastin liflerinin düzenli çalışmasını da sağlar. Şok dalga etkisi ile selülite sebep olan düzensiz yağ odacıkların küçültülmesine zemin hazırlar.

Selülite neden olan tüm faktörlerin hepsine aynı anda etki eden Emtone cihazı selüliti yok etmek için her nedene etki ediyor. Hiç bir selülit sıfırlanmaz ancak selülit tedavisinde en yeni ve en etkili teknolojiyi arıyorsanız Emtone bu anlamda benzersiz bir teknolojidir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir