IV Terapiler

IV Terapi Protokolleri

Anti-aging Protocol

Yaşlanma, vücut fonksiyonlarının zamanla azalması sonucu gerçekleşen doğal bir süreçtir. Yaşlılık olarak tanımlayabileceğimiz belirli bir yaş yoktur, ancak zamanla çeşitli hücresel hasarlar meydana gelir ve bu da yaşlanmaya neden olur.

Bilimsel araştırmalar sonucunda, belirli maddelerin anti-aging etkilere sahip olduğu bulunmuştur. Kliniğimize özel olarak hazırladığımız Anti-Aging Protokolü, bu özel bileşenlerin bir karışımını içerir. Bunlar arasında çeşitli vitaminler, antioksidanlar, çeşitli peptitler ve aminoasitler bulunmaktadır.

Anti-Aging protokolümüz, yaşın dokular ve organlar üzerindeki negatif etkilerini tersine çevirerek yenilenmeye yardımcı olur. Hücreler temel vitaminler, mineraller ve serbest radikal temizleyici antioksidanlar ile buluşma fırsatı bulurken, yaşlanmayı tetikleyebilecek toksinler ortadan kalkar ve hücre yenilenmesi sağlanır. Bu protokol özellikle canlanma ve ‘sağlıklı yaşlanma’ için tasarlanmıştır.

Anti-aging sonucu sadece bir kişinin dış görünüşünden ya da yaşına bağlı bir durum değildir, çoğunlukla düzgün çalışan organlar, vücudun canlılığı ve mümkün olan en uzun süre boyunca kronik hastalıkların ve belirtilerinin önlenmesi üzerinedir. Her yaşta güçlü ve dinç bir cilt ve vücut, düzenli Anti-Aging protokol uygulamalarıyla elde etmeyi amaçladığımız sonuçtur.

Protokol, doktor denetiminde ve hemşire tarafından intravenöz olarak uygulanan 4 seanstan oluşmaktadır. Protokolümüz hasta ihtiyaçlarına ve doktorumuzun tavsiyelerine göre özel olarak cihazlarımız ile kombinlendiğinde daha etkili ve güzel sonuçlar alınmaktadır.

Immune-boosting Protocol

Bağışıklık Sistemi, vücudumuzu bakteri, virüs, toksinler vb. gibi dış tehditlere karşı korur. Sağlıklı bir yaşam sürme konusundaki tüm gereklilikleri yerine getirmeye çalışsak da, günlük stres, çevresel birikimler, dış sosyal yaşam, bağışıklık sistemimizi kolayca zayıflatabilir. Bağışıklık sistemi zayıfladığında, daha hızlı, daha sık ve daha uzun süreli hastalanma eğiliminde oluruz. Bu nedenle vücudumuza güçlü bir bağışıklık sağlamak, belirli hastalıkları önleyebilmek ve dolayısıyla daha yüksek bir yaşam kalitesini garanti altına alabilmek açısından son derece önemlidir.

Kliniğimiz, bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için özel bir i.v. protokol sunmaktadır. Bu protokol, belirli etkili dozlarda özel vitaminlerin ve antioksidanların bir karışımı şeklinde 3 seanstan oluşmaktadır.

Protokolümüz sonucunda hücreleriniz yüksek dozlarda antioksidanlarla beslenir ve hidrasyonunuz sağlanmış olur. Vücut, toksinlerden tamamen arınma şansı bulur, bu da vitamin ve antioksidanların hücrelere daha fazla giriş yapabileceği alanı açar. Hücre fonksiyonları düzenlenir, organ sağlığı iyileştirilir ve en önemlisi bağışıklık sistemi önemli ölçüde güçlendirilir.

Slimming Protocol

Slimming protokolü kliniğimiz için özel olarak hazırladığımız, hastalarımızın ihtiyaçlarına göre planladığımız, kilo yönetimi ve vücut şekillendirme alanında etkili 4 seanstan oluşan bir intravenöz (IV) tedavi protokolüdür. Bu terapi, özel bir formülasyon içerir ve kilo kaybını desteklemek, enerji seviyelerini artırmak ve vücut kompozisyonunu optimize etmek amacıyla özenle oluşturulmuştur. İçeriğinde yer alan özel karışımımız, metabolizmanın canlanmasına katkıda bulunarak kilo kaybını hızlandırır. Ayrıca, enerji seviyelerini artırarak daha etkili egzersiz performansı sağlar. Kas kütlesi artışına destek sağlar. Detoks etkisiyle vücudu toksinlerden arındırarak temiz bir içsel başlangıç elde etmenize destek olur. Slimming IV Terapi protokolümüz, yalnızca kilo kaybını değil, aynı zamanda sağlıklı bir vücut kompozisyonunu hedefler.

Ayrıca, kliniğimizde vücut şekillendirme ve bölgesel incelme için kullandığımız özel cihazlarımız ve diyet ile slimming protokolümüz kombine gidildiğinde güzel ve etkili bir sonuç almanıza destek sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir