Dudak Dolgusu Hakkında

dudak dolgusu fiyatı

Dudaklar tarih boyunca kadınlarda güzelliğin simgesi olmuştur. Sosyal yaşam içinde dudakların belirginleştirilmesi, kozmetikler ile belirgin hale getirilmesi estetik ve feminen görünüm açısından oldukça önemlidir.

Dudaklar yapısal olarak ince olabildiği gibi sonradan bazı hormonal aktivite, travmalar, doku destek yapılarının zamanla azalmasına bağlı olarak hacim kaybedebilirler. Dudakların ince olması kimi kadınlarda estetik açıdan sorun olarak algılanabilmektedir. Dudakların yapısı, kalınlığı, hacmi ve kontürleri genetik olarak belirlenmiş yapılardır.

  

Dolgu Uygulamaları ile ilişkili diğer konular

Elmacık Kemiği Dolgusu

Yanaklar ve elmacık kemikleri yüzün en tanımlayıcı ve karakteristik özellikleridir. Bu nedenle, Kendall Jenner, Bella Hadid ve Kate Moss gibi belirgin elmacık kemiklerine sahip ünlüler, en çok ilham alınan kadınlar arasında yer almaktadır.
Devamını Oku

Şakak Dolgusu

Göz kenarlarında yer alan şakaklar, yüzün yaşlanma belirtilerini ilk gösteren bölgelerinden biridir. Ancak, hastalar genellikle yüz gençleşmesi istediklerinde göz ardı ederler.
Devamını Oku

Dudak Dolgusunda Doğallıktan Ödün Vermeyin

Dudak dolgusunun oturması biraz zaman alıyor. Peki, onlar hakkında gerçekten ne biliyorsunuz ve sonuçlardan neler beklemelisiniz? Dudak dolguları; herkesin ilgisini çekmese de Türkiye Google aramalarında en çok aranan estetik terimlerden birisi.
Devamını Oku

Botoks mu Yaptırmalı, Dolgu mu?

Yaşımız ilerliyor. Aynaya her baktığımızda bunu görebiliyoruz. İçimizde belki yirmi yaşında hissediyoruz ama aynada görünen başka bir hikâye anlatıyor. İlerleryen yaşla, genetik özellik, sigara ve alkol, yorgunluk, çevresel faktörlerle birlikte cildimizde...
Devamını Oku

Dolgu Uygulaması Nedir?

Kozmetik alanında yaşanan gelişmelerden en heyecan vericisi, enjekte edilebilir dolgu maddelerinde meydana gelmiştir. Enjeksiyonla uygulanan dolgu maddeleri, birçok farklı kozmetik uygulama için, hatta cerrahi olmayan yüz germe işlemi için de kullanılabil...
Devamını Oku