Teknolojik Uygulamalar

Zeltiq Coolsculpting

Kilo verdiğiniz halde bir türlü kurtulamadığınız lokal fazlalıkları hedef alan Zeltiq, bölgesel yağlanma konusunda etkinliği kanıtlanmış bir sistemdir. Tek seans uygulanan Zeltiq CoolSculpting ile bölgesel fazlalıklardan kurtulmak, daha ince, daha çekici bir siluete kavuşmak mümkün.
Devamını Oku

Thermage CPT

Thermage’de kullanılan RadyoFrekans (RF) teknolojisi derin ısı verilme işlemi, vücudun doğal olarak cilt yenileme sürecini canlandırıyor, var olan kollajenin sıkılaşmasına ve yeniden kollajenin oluşumunu sağlıyor.
Devamını Oku

HydraFacial

Cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. Basınçla püskürtülen vakumlu başlıkla ölü dokuları aspire ederek temizler, yine aynı başlıkla cilde peptidler, antioksidanlar ve hyaluronik asit pompalanarak cilt yenilenme sağlanır.
Devamını Oku

Ultherapy

Fokuslanmış ultrasound dalgaları kullanılarak cildin 4,5 mm. ve 3 mm. altında ısı odakları oluşturulmasına ve böylece kollajen üretiminin tetiklenmesine dayanan bir yöntemdir. Cilt gençleştirme uygulaması olan Ultherapy yöntemiyle esnekliğini kaybetmiş, sarkmış, kırışmış ciltler ve düşük kaşlar ameliyatsız, enjeksiyonsuz
Devamını Oku

InMode

Vücut şekillendirme, en popüler estetik tedavilerinden biridir. Birçok durumda, hastalar cerrahi müdahale olmadan vücut şekillendirme çareleri arar.  InMode, invaziv olmayan yani ameliyat ve kesi gerektirmeyen prosedürlerden en yenisi.
Devamını Oku

Scarlet-S

Yüzünüzün doğal ifadesini bozmadan yaptırabileceğiniz yeni Scarlet-S teknolojisi, zamanın ve olumsuz çevresel faktörlerin etkileriyle ortaya çıkan problemleri tedavi imkanı sunuyor.
Devamını Oku

VelaShape

Estetik dünyasında vücut şekillendirme, incelme ve selülitle mücadelede VelaShape III teknoloji ön plana çıkıyor.VelaShape radyo frekans enerjisi, infrared ışın, vakum ve masaj uygulayan sistem, yağları yakarak cildi sıkılaştırmaya, şekillendirmeye ve selülit görünümünü azaltmak bir uygulama.
Devamını Oku

Cynosure Icon Lazer

Anti-aging teknolojiler arasına yeni katılan Icon lazer, başarılı uygulamaları ile endüstrinin etkili sistemleri arasında yerini aldı.
Devamını Oku

Revlite Lazer

Revlite, farklı dalga boylarındaki ışık enerjisi ile ciltteki kollajen üretimini tetikleyerek ciltteki yenilenmeyi optimum seviyeye çıkarıyor.
Devamını Oku

ClearLift

Yaşlılık çizgilerini azaltmak için geliştirilen bu lazer tedavisi ClearLift ile yüzünüzdeki yılların izlerini azaltabilirsiniz. Clearlift göz çevresi, boyun, dekolte ve tüm yüz çevresinde kullanılan bir lazer tedavisidir. Eğer “Cildimdeki kırışma ve sarkmalar rahatsız edecek bir boyuta vardı” diyor ve cerrahi müdahaleden de çekiniyorsanız
Devamını Oku

CooLifting

CooLifting tedavisi, işlem sonrası ani bir lifting etkisi yaratarak cildi pürüzsüzleştirir, yüzeysel kırışıklıkları ortadan kaldırır ve derin kırışıklıkları azaltır. Cildin daha genç ve güzel görünmesini sağlar.
Devamını Oku

OxyGeneo - GeneO+

Cilde oksijen sağladığı bilinen doğal kaplıcalardan ilham almıştır.OxyGeneo bu etkiyi taklit ederek vücutta bakım yapılan bölgelere oksijen gönderen bir tepki oluşumunu tetikler. OxyGeneo Yeni Nesil Oksijen Teknolojisi yüz bakımında cildinizi yeniden canlandırmak ve cilt renginizi eşitlemek için vücudun kendi doğal mekanizmalarını kullanan yeni bir konsepttir. NeoRevive, size optimum seviyede cilt...
Devamını Oku

VShape

Yüzün her bölgesinde etkili olan VShape teknolojisi sadece "V" formunu yeniden yaratmakta değil, gıdı ve boyundaki sarmalar, yanak bölgesindeki hacim kaybı, derin kırışıklıklarda da etkilidir. VShape vücut teknoloji kullanılarak, selülit, yağlanma, sarkma sorunlarının çözümünde ve vücudun yeniden şekillendirilmesinde tedavi olanağı sağlanıyor.
Devamını Oku

Soprano ICE

Ütüleme epilasyon teknolojisiyle, kıl follikülü, sık atışlarla yavaş yavaş ısıtılır. Ütüleme lazer epilasyon, dört mevsim ve bir çok cilt tipine uygulanabilen bir yöntemdir.
Devamını Oku

Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kurtulmak artık daha kolay. Her cilt tonuna uygulanabilen teknik uygulama yapılan bölgede masaj etkisi yaratıyor.
Devamını Oku