Hollywood Ünlülerinin Yanağı Yapılabilir Mi?

Hollywood ünlülerinin yanağını, yüz hatlarının daha belirgin, daha ince ve üçgen gibi nasıl yapıyorlar? Bu bıçak altına yatmadan olabilir mi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Belirgin elmacık kemikleri ve yanakların hafifçe içeri doğru olması, net bir çene hattı bir araya geldiğinde yüze V şeklini veriyor. Anti-aging dünyasına yeni katılan bir teknoloji, hem yanaklardaki yağ dokusunu azaltıyor hem de yanak dokusunun sıkılaşmasını sağlıyor. Böylece çok daha ince ve çekici yüz hatlarına kavuşmak mümkün oluyor. Bunun için, yüksek frekanslı radyo frekans teknolojisi kullanılıyor. Bu teknolojiyle, çene hattını inceltmek, yağ fazlalıklarını yok ederek çene bölgesini sıkılaştırmakta da mümkün olabiliyor.

hollywood ünlülerinin yanağı yapılabilir mi.?yüzümün daha çekici ve elmacık kemiğimin daha çıkık olmasını iistiyorum. ameliyatsız bir yöntemi var mı?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Yanak bölgesinde yanağa dolgunluk veren bir yağ kitlesi vardır ve bu yağ kitlesi ne kadar kilo verseniz de gitmeyebilir. Cerrahi bir işlem gerekmeden sadece yüksek frekanslı radyo teknolojisi kullanılarak yanak bölgenizi inceltebilir, sıkılaştırabilirsiniz. Böylece çekici yüz hatlarına ve ideal bir görünüme kavuşabilirsiniz. Agassi teknolojisi sayesinde yanaktaki fazla yağ molekülleri parçalanabilmekte ve kolajen üretimi ile dokularda sıkılaşma meydana gelebilmektedir.

Zayıf biriyim ama yanaklarım çok tombul ve kadınsı göstermiyor beni. her zamna holywood yıldızlarına özendim acaba hollywood ünlülerinin yanağı yapılabilir mi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Evet yapılabilir.Bazı insanlar zayıf olsa da yuvarlak yüz hatlarına sahip olabiliyor. Yani yanaklardaki yağ dokusu vücuttaki yağ oranı ile her zaman aynı oranda olmayabiliyor. Size ameliyat olmadan önerebileceğim en hızlı çözüm yüksek frekanslı Radyofrekans teknolojisi yani Agassidir. Yeni bir teknolojidir ve Agassi ile yanakları inceltme işlemi toplamda 20 dakika sürmektedir. Yüksek frekanstaki dalgalar ile dokulardaki kolajen miktarı artar ve yanakların incelmesinin yanısıra o bölgedeki kırışıklıkları azaltarak, sıkılaşma da olabilmektedir. Uygulama sonrası kişi sosyal hayata hemen devam edebilir. Yüzünüzün daha zarif ve kadınsı görünmesini istiyor ama ağrısız bir yöntem arıyorsanız, bu uygulamayı size önerebilirim.

V şeklinde yüz hattım olmasını istiyorum.Araştrdım ki buna hollywood ünlülerinin yanağı deniyormuş.Bu bana da yapılabilir mi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Üçgen şeklinde bir yüz hattı son dönemde en popüler ve en çok tercih edilen yüz tipi. Altın orandaki en önemli kriterlerden biri de çene ve yanakların üçgen oluşturmasıdır. Böylelikle yüz daha genç, daha çekici ve estetik durur. Yanaklarda varsa fazla yağ dokularını Agassi lazer cihazıyla eritebilmek mümkün. Yüzün tipine göre gerekliyse çene ucu dolgusuyla çeneyi hafifçe belirginleştirerek arzu edilen üçgen ve çekici yüz hattı ortaya çıkarılabilmektedir.

hocam sevgiler ve saygılar,ben yanaklarımı hollywood ünlülerininki gibi istiyorum.biraz daha belirgin ve hacimli görünmesi bana göre daha genç gösteiyor. Bu türkiyede de yapılabilir mi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Elbette Hollywood yanağı ve yüz şeklini Türk doktorları da yapabilmektedir. Kanımca burada kilit nokta, yüzün hangi bölgesini sıkılaştırıp hangi bölgesini dolgunlaştırmanın uygun olacağının hesabını doğru şekilde planlamak. Hollywood ünlülerinin yanağı iki tekniğin bir arada kullanılmasıyla yaratılan ameliyatsız bir işlemin adıdır. Yüzün alt kısmı ve çene hattı uygun bir teknolojik cihazla sıkılaştırılır. Ulthera doğru bir seçim olabilir. Böylece yüzün gençlikteki belirgin çene hattı yaratılır. Ardından da hyalüronik asit bazlı dolgu enjeksiyonu ile elmacık kemikleri daha belirgin bir hale getirilir. Böylece yüzde genç ve çekici bir etki yaratılmış olur.

Ben 34 yaşında bir erkeğim. Yanaklarım çok tombul ve dolgun.Nekadar kilo versem de şişman görünüyor. Daha erkeksi keskin bir yüz hattı için yanaklarımı biraz inceltmek istiyorum.Hollywood yanağı bir tek kadınlara mı yapılır?Hollywood ünlülerinin yanağı bna da yapılabilir mi??

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Hollywood ünlülerinin yaptırdığı elmacık kemiklerin belirginleştirildiği, yanakların ise daha içe doğru göründüğü yanak inceltme işlemleri sadece kadınlara uygulanmıyor. Erkekler de bu işlemden faydalanabiliyorlar. Agassi radyofrekans cihazı ile yanak içinden yapılan uygulama sonucu, yağ hücreleri azaltılarak yanakların biraz daha ince görünüm alması mümkün. İşlem her bir yanağa 10 dakika uygulanır ve işlem yaklaşık 20 dakika kadar sürmektedir.

yanak inceltme ameliyatı videolarını izledim de midem ağzıma geldi.Bu hollywood yanağı denen şeyi ameliyatsız yapabiliniyor mu?bilgiler için çok teşekkürler.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Ağız içinden yapılan yaklaşık 10 dakikalık bir uygulamayla yanaklardaki yağ tabakasına ulaştırılan enerjiyle, yağları eritmekte ve kolajen üretimi artırılarak deri altı dokularda sıkılaşma sağlamakta. Ağrısız bir uygulama olan bu yöntemin 2 ya da 3 seans uygulanması sizi ince yanaklarınıza ulaştırabilmekte.

Yanaklardaki yağ dokusunun fazlası alınabiliyormu?Bildiğim kadarıyla Hollywood yanağı diyorlar buna. Daha ince yanaklarım olsun istiyorum. Ama ameliyattan da bir okadar çekiniyorum.Hollywood yanağı ameliyatsız da yapılabiliir mi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Yanak inceltme işlemleri ağız içi monopolar radyofrekans uygulamalarının en yenilerinden biri Agassi sistemi. Artık ağız içerisinden uygulanan monopolar radyofrekans ile ameliyatsız, birkaç seansta, yanak bölgesinde incelme ve sıkılaşma elde edilebiliyor.

Yanaklarım şişman ama ameliyatla aldıracak kadar değil. Yanaklarını aldıran bir sürü hollywood ünlüsü görüyorum çoğu kötü görünüyor.Ben daha hafif bir incelme istiyorum bu şekilde hollywood ünlülerinin yanağı yapılabilir mi? Teşekkürler.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Yeni bir teknoloji sayesinde artık yüzü inceltmenin ameliyatsız ve çok daha kolay bir yöntemi var: Ağız içi monopolar radyofrekans uygulaması. Bu uygulamalardan biri de Agassi sistemidir. ağız içerisinden uygulanan monopolar radyofrekans ile birkaç seansta kalıcı şekilde yanak bölgesinde incelme ve sıkılaşma elde edilebiliyor.

Yanak inceltme yöntemlerinden hollywood ünlüleri yanağı deyince daha çok karşıma ameliyat çıkıyor ama ameliyatsız deyince Agassi diye bir cihaz çıkıyor internette. Siz hollywood yanağı veya agassi yapıyor mu sunuz?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Ameliyatsız olarak da Hollywood yanağı yapmak mümkün. Kliniğimizde Agassi cihazıyla yanak inceltme gerçekleştiriyoruz. Uygulama acısızdır. Sosyal hayatı etkilemez ve 2-3 seans uygulanmakta.Yüzde V şekli isteyenler için bu uygulama uygun ve etkili olabilmektedir.

Yanaklarım okadar şişman ki 34 yaşındayım ama nerdeyse 40 gösteriyorum. Araştırmalarım sonucu Hollywood yanağı diye bir şey olduğunu duydum ve buna merak saldım. Siz hollywood ünlüsü yanağı yapıyor musunuz acabA?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Yanak inceltme ( Hollywood yanağı) işlemi, ameliyatsız olarak Agassi teknolojisi ile sağlanabilir. Agassi yanak inceltme sıkılaştırma işlemi toplam 20-30 dakika sürmektedir. Her yanakta 10-15 dakika uygulama yapılmaktadır. İşlem sırasında yanak içi dokusunda yüksek ısı yaratılarak kollajen ve elastin aktivasyonu da gerçekleştirilmektedir. Uygulamayı genellikle 2 seans gerçekleştiriyoruz. Agassi sistemi ile; uygulandığı alanda kollajen üretimi tetiklenir ve ciltte sıkılaşma da sağlanır.

Eskiden yuvarlak hatlı bebeksi bir yüzüm vardı ama artık yaşla birlikte kilo da alınca çok tombul görünüyorum. Zayıfladığım zamanlarda bile bu durum değişmiyor. Ameliyat olmadan ünlülerin yaptırdığı gibi Hollywood yanağı yapabiliyormusunuz?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Yüz şekli özellikle yanakların ve elmacık kemiklerinin yapısı gençlik göstergesidir. Çıkık elmacık kemikleri, az yağlı yanak dokusu kişiye daha zayıf daha dinamik ve genç göstermektedir. Yanak bölgesinin sıkılaşması, yağ yataklarının azaltılarak Hollywood yanağı etkisi ameliyatsız yanak inceltme sistemi Agassi ile sağlanmaktadır. Agassi yüksek frekanslı Radyofrekans teknolojisi ile çalışır.

Ben 48 kiloyum ama yanak yağlarımdan şikayetçiyim herkes yanaklarımı sıkarak severdi çocukluğumdan beri.araştırmalarım sonucu bişektomi ameliyatını gördüm.Hollywood yanağı yapıolarmış.Ameliyattan çok korkuyorum.Ameliyatsız Hollywood yanağı yapılabilir mi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Yüz hatlarının belirginleşmesinin yanak yağlarındaki fazlalıktan kurtulmakla mümkün olduğunu belirtmek gerekir. Ancak bu yağlar sadece ameliyatla yok olmazlar. Ameliyatsız seçenekler de mevcuttur. Agassi onlardan birisi. Agassi cihazı, yanak yağlarının azalmasını sağlamak ve yanak dokusuna sıkı bir görünüm verebilmek için, yüksek frekanslı radyofrekans teknolojisinden faydalanıyor.

Uzun zamandır araştırıyorum,bişektomi diyen var Hollywood yanağı diyen var.Yanakların küçülmesi ve elmacıkların daha belirgin olması için hollywood yanağı yapılabilirmi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Ameliyatız teknolojilerle artık Hollywood yanağı elde edebilmek mümkün olabilmekte. Ağız içinden uygulanan monopolar radyofrekans enerjisiyle hem yanak hem çene hattındaki fazla yağ kitlesi inceltmek mümkün.Agassi cihazı monopolar radyofrekans teknolojisiyle yanak bölgesinde incelme ve yağ dokusunda azalma gözlenebiliyor.

Son zamanlarda yurtdışında ve Türkiyede en çok yapılan yanak hollywood yanağıymış. Hollywood yanağını siz yapabiliyormusunuz?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Yanak yağlarının azaltılarak yanak dokusunun sıkılaşmasını sağlayan yüksek frekanslı bir radyofrekans cihazı olan agassi cihazını kullanıyorum. Ağız içinden yapılan kişinin ihtiyacına göre yaklaşık 8-24 dakikalık bir veya maksimum 2 seanslık uygulamayla yağ tabakasına ulaştırılan enerjiyle yağlar eritilmekte ve kolajen üretimi artırılarak deri altı dokularda sıkılaşma sağlanmakta.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar