El Estetiği

Eller en çok ihmal edilen bölgelerin başında gelir. Diri ve genç görünümlü yüzleri olmasına rağmen damarlı, lekeli veya hacmini kaybetmiş ellere sahip olan kişilere çok sık rastlanır.

Yaşı en çok ele veren yerler ellerde leke, hacim kaybına bağlı damarların gözükmesi gibi sorunlar görünür. Ellerdeki hacim kaybını yerine koymak ve damarların görünümünü hafifletmek için hyalüronik asit içeren dolgu maddelerinden yardım alabilirsiniz. Eğer kahverengi lekelerden muzdaripseniz, sadece melanin hücrelerini hedef alarak lekelerin görünümünü azaltmak için kimyasal peeling yaptırabilirsiniz.

El Estetiği ile Genç Görünün

İnsanın yaşını ele verdiği ve saklayamadığı organı elleridir. Eskiden estetik ve kozmetolojinin sunduğu olanaklardan faydalanarak genç ve sağlıklı bir yüze sahip olurken, ellerin cilt güzelliği çoğu zaman görmezden gelinir, ihmal edilirdi. Yüzdeki genç ve sağlıklı görünümü ellerde de taşımak mümkündür.
Devamını Oku

El Estetiği Nasıl Uygulanır?

Vücudumuzda yer çekiminden en çok etkilenen bölgeler ile yaşı en fazla ele veren bölgeler farklı olabiliyor. Ellerimizi her zaman saklama imkanımız olmadığından yaşlanmanın belirtileri en fazla ellerimizden izlenebilir.
Devamını Oku

El Gençleştirme

Yoğun çalışma temposunun, stresin ve senelerin getirdiği yorgunluğun ilk izlerinin ellerimizde görünmeye başladığı bir gerçek. Ancak uygulanmaya başlanan el gençleştirme işlemleri ile bu izleri azaltmak  mümkün olabiliyor. El gençleştirmede amaç el sırtında azalmış olan cilt altı dokusunu yerine koymak, incelmiş ve yıpranmış cildin kalitesini arttırmak ve ciltteki lekeleri ortadan kaldırmak. 
Devamını Oku