Medikal Uygulamalar

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız yüz germe işlemleri ile, henüz ciddi bir operasyona hazır olmayanlar, yaşlanma izlerini ve sarkmaları silebilecek. Ultherapy (ultrasonla yüz germe), dolgu enjeksiyonları ve mezolifting-vitamin enjeksiyonları son yıllarda yaygın olarak  kullanılmaktadır.
Devamını Oku

Botoks

Yüzümüzde yaşlanmayı artıran en önemli şey mimik kaslarının aşırı kullanımıdır. Botoks, kasların aşırı kullanımı sonucu oluşan cilt çizgilerini hafifletmek veya ortadan kaldırmak amacıyla kullanılan bir tedavi yöntemidir. En sık kullanıldığı bölgeler; kaş çatma çizgisi, kaz ayakları çizgileri ve alındaki yatay çizgilerdir.
Devamını Oku

Dolgu Uygulamaları

Dolgu estetiği, cilt altına dolgu maddesi enjekte edilerek yapılan kırışıklık tedavisi ve liftingdir. Yüz estetiğinde sıkça başvurulan bu uygulama ile yüzün çeşitli bölgelerinde hafif çizgilerden derin kırışıklıklara kadar gözle görülür, tatminkar sonuçlar almak mümkündür.
Devamını Oku

Dudak Dolgusu

Dudaklar bazen doğuştan ince yapılıdır, bazen de yaşlandıkça incelir ve dolgunluğunu kaybeder. Dudakları biçimlendirmek ve kalınlaştırmak için uygulanan dudak estetiği için iyi sonuç veren bir uygulama; Hyalüronik asit içeren dolgu maddeleri uygulamalarıdır. Hyalüronik asit, vücut dokularında bulunan mevcut yapı taşlarından biridir.
Devamını Oku

Kırışıklık Tedavisi

Yaşlanma belirtisi olarak algılanan kırışıklık ve çizgiler yüzün hemen her bölgesinde görülebilir. Bu değişim, derideki üst tabakanın incelmesiyle beraber kaçınılmaz hale gelerek, zamanla derinleşir, cilt sıkılığını ve gençliğini kaybeder. Yüzdeki çizgiler büyük oranda genetik unsurlardan etkilense de, yaşam şartları ve çevresel faktörler sebebiyle erken yaşlarda da oluşabilir...
Devamını Oku

Cilt Gençleştirme

Genç, sağlıklı bir cilt belli bir parlaklık, yumuşak bir doku ve homojen renk görünümü ile parlar. Zamanla çeşitli faktörler yüz derisinde değişiklik oluşturmak için birleşirler. Kişinin cilt yaşlanmasını etkileyen bu faktörler, genetik, sigara ve belki de en önemlisi güneşe maruz kalma olabilir.
Devamını Oku

Göz Altı Tedavisi

Hassas ve ince bir cilt tabakasıyla çevrili olan göz çevremiz, yüzümüzde yaşlılık ve yorgunluk belirtilerinin ilk görüldüğü yerdir.Göz çevresi kırışıklıkları ve şişliklerinin azaltılması, cildin sıkılaştırılması için yapılan işlemler; Ultherapy, ClearLift, botoks, dolgu uygulamaları.  
Devamını Oku

Boyun ve Dekolte

Vücudun diger bölgelerinden farklı olarak, boyun ve dekolte cildi hassas bir yapıya sahiptir. Özellikle boyun, ince bir deriye ve ince bir yağ dokusuna sahip olduğu için yaşlanma belirtilerinin ilk görüldüğü yerlerden biridir. Boyun ve dekolte bölgesinde, kırışıklık, sarkmaların düzeltilmesi ve önlenmesi için mezolifting ve ultherapy kullanılabilir.
Devamını Oku

Mezolifting

Mezolifting yüze; dolgunluk, nem, gerginlik, renk ve ışıltı vererek, diri ve genç bir görünüm sağlıyor. Cildin yaşına ve ihtiyacına uygun tedaviye göre özel olarak hazırlanmış ilacın 'mikro enjeksiyon' tekniği ile cildin 1 ila 6 mm altına enjekte edilmesi şekline dayanan cildi onarıcı ve sıkılaştırıcı etkisi olan bir yöntem.
Devamını Oku

Cilt Bakımı

Cilt bakımı; düzenli cilt temizliğini, ergenlik dönemi akne problemlerini ve anti-aging destekleri hedef alan bir uygulamadır. Cildin temizlenmesi ve ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla yapılır.Bunun için iyi bilinmesi gereken, cildimize ihtiyaç duyduğu gerekli özeni ve bakımı göstermek.
Devamını Oku

Kimyasal Peeling

Kimyasal peeling, donuk ve cansız görünümlü cildi canlandırmak için cildin üst katmanlarının kontrollü ve yüzeysel bir şekilde soyulmasına dayalı bir yöntemdir. Cildin kalınlaşmış, lekelenmiş üst tabakasını soyarak alttan daha canlı, parlak ve sağlıklı cildin gelişine olanak sağlar. Deriyi canlandırmak, gençleştirmek, görünüşünü iyileştirmek, yüzeysel kırışıklıklarını azaltmak, akne ve izlerini ...
Devamını Oku

Gıdı Eritme

Çene altındaki fazlalıklar ve elastikiyet kaybı, yüze olduğundan daha yaşlı bir görünüm verir. İster genetik faktörler ister sık sık kilo alıp vermek olsun çene altı bölgesindeki yağ toplanması ve bu duruma eşlik eden elastikiyet kaybı, sizi hem olduğunuzdan daha yaşlı ve kilolu gösterir.
Devamını Oku

Çatlak Tedavisi

Cilt dokusunun esnekliğinden kaynaklanan, göze hoş görünmeyen deri çatlakları birçok kadının ortak sorunu. Doğru strateji ile çatlakların görünümünü en aza indirmek mümkün olabiliyor. Henüz çatlakları yüzde yüz engelleyecek bir yöntem bulamamış olsak bile, çatlaklarla ortaya çıkan kızarıklığı gidermeye yardımcı olan, görünürlüklerini azaltan teknolojilere sahibiz....
Devamını Oku

İple Yüz Germe

Ameliyatsız iple yüz germe tekniği, yüz, boyun bölgesine uygulanabilen bir yöntemdir. İşlemin yapılacağı bölgeye özel olarak üretilmiş farklı boylarda ve farklı yapıda ipler kullanılmaktadır. İşlem bütün olarak cildin sıkılaşmasını, gençleşmesini ve hücre yenilenmesini sağlamış olur.
Devamını Oku

Leke Tedavisi

Leke tedavisi, lekenin neden oluştuğuna, kişinin cilt tipine ve mevsime göre değişiklik göstermektedir. Kozmetik ürünler, kontrolsüz güneşlenmek, solaryum ve yüz bölgesinde sir ağda kullanılması soucunda yüzde lekeler yoğun olarak görülmektedi
Devamını Oku

Vücut Şekillendirme

Gelişen teknoloji sayesinde, kişilerin acı ya da ağrı hissetmeden kısa sürede sonuçlara ulaşabilmeleri artık mümkün. Doğru teknoloji ve doğru bir tedaviyle, vücudu fazlalıklardan arındırmak, şekillendirmek ve inceltmek artık daha kolay. 
Devamını Oku

Bölgesel İncelme

Bölgesel incelme için diyet ve spor yapmanıza rağmen kurtulamıyorsanız ya da vücudunuzda sarkmalar oluştuysa, VShape ve Vela Shape yöntemleri tam size göre. İncelme, zayıflama ve sıkılaşma gibi problemleri hedef alan yeni nesil uygulamalar kusursuz bir vücut için çalışıyor. Vücudunuzun her bölgesinin incelmesi için lokal problemlere yönelik savaş açan ekspres işlemler çok daha hızlı...
Devamını Oku

Selülit Tedavisi

Selülit problemlerden şikayetçiyseniz non-invazif teknolojiler yöntemlerinden de faydalanabilirsiniz. Selülitsiz ve ince bacaklara kavuşmak için radyofrekans son çalışmalardan biride VShape, cilt sıkılaştırıcının bacakların çevresini inceltirken selülitleri görümün gideriyor. VelaShape gelişmiş bir mekanik masaj sistemi ve iki tür enerji kullanarak yapılan bir tedavidir ve birkaç seans sonrasında ...
Devamını Oku

Yanak İnceltme

Yüz şeklimizi kemikler, kaslar ve yağ dokusu belirler. Bebeklerin yanaklarının nasıl tombul olduğunu düşünün; yanakların dolgunluk veren bu yağ̆ kitlesi aslında bebeklerde süt emme eylemini kolaylaştırır. Bebekken bir fonksiyonu olan tombul yanaklar ileriki yaşlarda estetik bir soruna dönüşür. 
Devamını Oku

Mezoterapi Uygulamaları

Mezoterapi; farmakolojik vitamin, mineral, aminoasit ve enzimlerin karışım halinde ve küçük miktarlarda derinin orta tabakasına (dermise) enjekte edilmesi yöntemidir.Bu yönteme göre ilaçlar, doğrudan patolojinin olduğu ve istenilen bölgeye enjekte edildiği için bütün vücuda dağılmaz ve çok daha az miktarlarda kullanılır.Bu sayede etki gücü artarken yan etki olasılığı azalır....
Devamını Oku

El Estetiği

Eller en çok ihmal edilen bölgelerin başında gelir. Diri ve genç görünümlü yüzleri olmasına rağmen damarlı, lekeli veya hacmini kaybetmiş ellere sahip olan kişilere çok sık rastlanır. Yaşı en çok ele veren yerler ellerde leke, hacim kaybına bağlı damarların gözükmesi gibi sorunlar görünür. Ellerdeki hacim kaybını yerine koymak ve damarların görünümünü hafifletmek için hyalüronik asit içeren dolgu ...
Devamını Oku