VelaShape

VelaShape radyo frekans enerjisi, infrared ışın, vakum ve masaj uygulayan sistem, yağları yakarak cildi sıkılaştırmaya, şekillendirmeye ve selülit görünümünü azaltmak bir uygulama. Selülite bağlı kötü görünümlü kabarıklıkları düzeltmeye yarıyor. Lenf sistemini canlandırarak yağ hücrelerinin boyutunu küçültmeyi hedefliyor. Cilt dokusunda bir değişiklik görmek için en az dört seans gerekli. Sonuçların kalıcı olabilmesi için uygulamayı devam ettirmeniz gerekiyor.

Yeni Nesil Vücut Şekillendirme Programları

Kilo vermenin hayalinizdeki vücuda kavuşmaya yeterli olmadığını çok iyi biliyorsunuz. ncak güzelleşmenin bu cephesinin vücutta oluşan çukurluklar, deformasyon riski ve uzun süren bir iyileşme süreci gibi olumsuzluklarla el ele yürüdüğünü hatırlatmakta fayda var.
Devamını Oku

Bölgesel Zayıflama VelaShape III

Beslenme alışkanlıkları, genetik faktörler ve yaşam şekline bağlı olarak, vücudumuzun çeşitli bölgelerinde oluşan yağ fazlalıklarından kurtulmak için öncelikle diyet ve egzersizden faydalanırız. Bazen bu aktivitelerle fazla yağları yakmak mümkün olurken çoğu zaman da sonuç değişmeyebilir veya yeterli olmayabilir.
Devamını Oku

VelaShape III Selülit Tedavisi

Selülit, cilt altı yağ dokusunda oluşan kompleks fizyolojik değişiklikler sonucu; yağ hücrelerinde yağın birikerek ve dokulardaki suyun tutulmasıyla oluşan bir sorundur. Kilolu veya zayıf her yaştaki kadında görülebilir. 
Devamını Oku

VelaShape III Vücut Şekillendirme ve Bölgesel İncelme

Yapılan araştırmalara göre günümüzde kadınların % 70 'i karın bölgesinin genişlemesinden rahatsız olduklarını söylüyor. Kadınların % 91'i vücutlarında değiştirmek, inceltmek veya şekle sokmak istedikleri yerler olduğunu düşünüyor. 
Devamını Oku