BASINDAN

Dr. Buket Yıldırım Kliniği'nden Gelen Güzellik

Cilt sıkılaştırma uygulamalarında yenilikler.
Devamını Oku

InStyle

Vücudumu Kışa Nasıl Hazırlayabilirim?
Devamını Oku

Elle Sonsuz Gençlik

Pürüzsüz, daha genç bir cilde kavuşurken yaşlanma sürecine genetik anlamda da müdahale etmenin mümkün olduğunu söylesek..
Devamını Oku

L'Officiel Sonsuz Gençlik

Radyofrekans teknolojisi ile etki eden Thermage CPT, başarısı kanıtlanmış bir sistemin kusursuz versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.
Devamını Oku

Hürriyet Kelebek Depresyona Hazır Değilim

Yaz rüzgar gibi geçip gitti. Geriye bir miktar enerjiyle hayli kurumuş ve yıpranmış ciltler, saçlar bıraktı.
Devamını Oku

BeStyle Magazine Gelecekten Bildiriyoruz

Güzellik dünyasında teknoloji sürekli gelişiyor. Cilttedeki bir kaç farklı soruna birden etki eden yeni nesil cihazlar yükselişe geçiyor.
Devamını Oku

Marie Claire Türkiye Daha Genç Bir Yüz

Ciltteki elastikiyet kaybına müdahale eden Thermage Cpt, daha sıkı, daha genç yüz hatları yaratıyor.
Devamını Oku

InStyle Enjeksiyonlarla Genç Kalın

Sadece tek bir seansta ve bir saatten daha az bir sürede yüzünüzdeki çizgileri ve kırışıklıkları silmek mümkün.
Devamını Oku

Harper's Bazaar Güzelliğin Bedeli

Maddi özgürlüğe sahip modern kadının güzellik rutinine ayırdığı para ve zaman yatırımını inceledik.
Devamını Oku

Formsante Güzellik Tatil Yapmıyor

Yaz geldi diye planlarınızı çoktan yapmış olabilirsiniz fakat estetik dünyası için aynı şey söz konusu değil. Kadınları daha çabuk, daha da güzel yapmaya çalışan teknolojilere her yeni gün bir yenisi eklenirken, çözülemeyecek sorunların sayısı da giderek azalıyor.
Devamını Oku

Alem Thermage Cpt

Medikal Estetik Hekimi Dr. Buket Yıldırım'a göre yüz, göz çevresi ve vücuttaki yaşlanma belirtilerini geri döndüren teknolojinin sırrı, cildin kolajen üretimini tetikleyerek gençleşme sürecini başlatması.
Devamını Oku

L'Officiel Wedding 3, 2, 1... Hazır Mısınız?

Formda bir vücut, sağlıkla ışıldayan bir cilt ve pürüzsüz bir dekolte için hazırlıklara başlayın.
Devamını Oku

All Yaşlanmayı Yavaşlatın

Thermage CPT yöntemi ile daha sıkı bir cilde sahip olmak mümkün. Detayları Medikal Estetik Hekimi Dr.Buket Yıldırım'dan dinleyelim.
Devamını Oku

Hürriyet Kelebek Yaklaş Aynaya

Güneş parladıkça, etraf aydınlandıkça cildimizdeki kuruluk, kırışıklık gibi olumsuzluklarla daha net şekilde yüzleşiyor, feryat figan ediyoruz.
Devamını Oku

Marie Claire Türkiye Cildinize Yatırım Yapın

Yüzünüze, yaşla beraber kaybolan formunu yeniden kazandırmanın yolu cildinizi sıklaştırmaktan geçiyor. Doktor Buket Yıldırım yenilikçi teknikleri anlatıyor.
Devamını Oku

Vogue Türkiye Wedding

Düğüne geri sayarken, tepeden tırnağa hazırlanmanız için uzun vadede etki eden ve son dakikacılara çözüm getiren bakım önerilerimize kulak verin.
Devamını Oku

Elele Yok Olun

Radyo frekans enerjisi, kızıl ötesi ışınlar ve vakum masajının sinerji ile çalışan bu teknoloji, seliilite bağlı portakal kabuğu görünümünü düzeluneye yardımcı oluyor.
Devamını Oku

BeStyle Magazine Yüzünüze Yatırım Yapın

Zamanın cilt üzerindeki etkileriyle savaşan medikal estetikteki son teknolojiler sayesinde cerrahi yöntemlere olan talep her geçen gün azalıyor.
Devamını Oku

Marie Claire Türkiye Tek Seansla Kurtulun

Diyet ve egzersize rağmen daha biçimli bir silüete kavuşamıyor ve bölgesel fazlalıklardan kurtulamıyorsunuz. Medikal Estetik Hekimi Dr. Buket Yıldırım, inatçı yağları bile yok eden tekniği anlatıyor.
Devamını Oku

InStyle Thermage Cpt İle Etkili Anti-Aging

Radyofrekans teknolojisi ile etki eden Thermaage CPT, başarısı kanıtlanmış bir sistemin en mükemmelleştirilmiş versiyonu. Medikal Estetik Hekimi Dr.Buket Yıldırım yöntemi anlatıyor.
Devamını Oku

Ankara Life Yeni Yılda Işıl Işıl Bir Cilt

Daha genç, daha sağlıklı ve daha güzel olmak... Her sene yeni yıl hedeflerinin ilk sıralarında yer alan vazgeçilmez istek... Bn isteği gerçekleştirmek, yeni yıla güzel bir cilt ile girebilmek için hızlı yanıl alabileceğiniz cilt bakım yöntemleri ile artık çok da zor değil.
Devamını Oku

BW Türkiye Cildiniz Kışa Hazır mı ?

Cildinizin yeni hava şartlarına ayak uydurabilmesi için bazı önlemler almanız gerekiyor. İşte, onu sonbahara hazırlayacak bakım önerileri.
Devamını Oku

Hürriyet Kelebek 2018 Model Ben

Yeni yılı daha ışıltılı bir cilt ve onun etkisiyle canlanan 2018 model ruhumla karşılamak istiyorum. Ama bu acıdan ve nekahat sürecinden de köşe bucak Dedim ve Medikal Estetik Hekimi Dr. Buket Yıldırım'ın kapısını çaldım. Ben ve benimle aynı dertten mustarip olanlar için yeni nesil cilt bakımı alternatiflerini sıraladı.
Devamını Oku

BOD Otonomi Genç Ve İyi Bir Görünüme Sahip Olmak Artık Çok Kolay

2004 yılından buyana medikal estetik hekimliği yapan Dr Buket Yıldırım ile genç ve iyi bir görünüme sahip olmanın şifrelerini konuştuk...
Devamını Oku

Ankara Life Dana İnce Daha Sıkı Bir Vücut

Bir turlu kurtulamadığınız bölgesel fazlalıkları, vücudunuzda sıkılık ve selülit sorunu yaşıyorsanız etkinliği kanıtlanmış sistemlerle etkili sonuçlar almak mümkün.
Devamını Oku

Formsante Güzellikte Frekans Değişimi

Baştan aşağıya yenilenmek için hiçbir zaman geç değil. Henüz içerisine girip en fazla bir saat sonra çıktığımızda gencecik bir cilt ve incecik bir vücuda sahip olacağımız bir makine yaratılmasa da elimizdeki yeni teknolojiler hiç de fena sayılmaz.
Devamını Oku

InStyle Daha ince Daha Sıkı Bir Vücut

Bir türlü kurtulamadığınız bölgesel fazlalıkları, vücudunuzda sıkılık ve selülit sorunu yaşıyorsanız etkinliği kanıtlanmış sistemlerle etkili sonuçlar almak mümkün.
Devamını Oku

Cosmopolitan Sizin Güzellik Probleminiz Ne?

Hepimizin cilt sorunları farklı; kimimiz kuruluktan, kimimiz cansızlıktan, kimimiz lekelerden yakınıyoruz. Seyrek kaşlar, düz kirpikler de diğer kadim sorunlarımız. Sorunları tek tek masaya yatırdık, olası en iyi çözümleri işin uzmanlarıyla belirledik.
Devamını Oku

Marie Claire Türkiye Yeniden Şekle Girin

Bölgesel fazlalıklardan kurtulmak için CoolSculpting hem son derece etkili hem de son derece konforlu bir sistemdir. Medikal Estetik uUzmanı Dr. Buket Yıldırım ile daha yakından bakmaya ne dersiniz? 
Devamını Oku

Akşam Ankara Cilt Güzeliğinde Kombine Tedaviler

Zamanın kalıcı izlerinin önüne geçmek mümkün mü? Yaşın ilerlemesiyle ortaya çıkan çizgi ve kırışıklık, elastikiyet kaybı, ciltteki sarkmalar pek çok kişiye rahatsızlık veren konulara cevap aradık.
Devamını Oku

Elle Lekelere Veda

Yaz geldi, geliyor derken neredeyse bitmek üzere. Tatili, sıcak günleri, güneş mevsimini keyifle geçirmek iyi bir şey ama güneş ışınlarının ciltte yarattığı tahribatı minimuma indirebilmenin de büyük beceri gerektirdiği bir gerçek.
Devamını Oku

Star Ankara Donarak Zayıflayabilirsiniz

Medikal Estetik Hekimi Dr. Buket Yıldırım, yaz mevsimi ile birlikte ortaya çıkan yağlardan donarak kurtulabilindiğini söyledi.
Devamını Oku

Bod Otonomi Yazın Donarak Zayıflayın

Kilo verdiğiniz halde bir türlü kurtulamadığınız lokal fazlalıkları hedef alan Zeltiq, bölgesel yağlanma konusunda etkinliği kanıtlanmış bir sistem.
Devamını Oku

Ankara Life Tek Seansla Bölgesel Fazlalıklardan Kurtulma

Cerrahi bir müdahale olmadan, klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar sunan Zeltiq CoolSculpting teknolojisi; cildin üst tabakasını, kas ve sinir yapısını etkilemeden, sadece cilt altındaki yağ hücrelerini hedef alarak etki eder.
Devamını Oku

Ankara Akşam Yazın Donarak Zayıflayın

Yağlanmaya karşı geliştirilmiş FDA onaylı bu sistem ameliyat yapılmaksızın dondurarak vücuttaki yağ hücrelerini parçalıyor. Böylece fazlalıklardan kurtulmak mümkün.
Devamını Oku

Milliyet Ankara Dondurarak Bölgesel Zayıflama Mümkün

Medikal Estetik Hekimi Dr. Buket Yıldırım,"Tek seans uygulanan CoolSculpting ile bölgesel fazlalıklardan kurtulmak, daha ince, daha çekici bir siluete kavuşmak mümkün"dedi.
Devamını Oku

Marie Claire Türkiye Dondurma Zamanı

Bir türlü kurtulamadığınız bölgesel fazlalıkları hedef alan Zeltıq, etkinliği kanıtlanmış bir sistem. Medikal estetik hekimi Dr. Buket Yıldırım'dan bölgesel fazlalıklardan kurtulmanın ve şekle girmenin sırlarını öğreniyoruz. 
Devamını Oku

Hürriyet Kelebek Buzul Çağı

Bu açığı kapatma telaşındaki bilim insanları da her yıl listeye yeni uygulamalar ekliyor. Onlardan biri Zeltiq CoolSculpting... Yağların dondurulması şeklinde etki gösteren yöntemin detaylarını Medikal Estetik Hekimi Dr. Buket Yıldırım anlattı
Devamını Oku

Posta Ankara Yağları Dondurup Sonra Kırıyorlar

Yağ kırma yöntemi olarak bilinen Zeltiq uygulamasında yağ hücreleri artık dondurularak yok ediliyor. Dr. Buket Yıldırım, "Sistemin uygulandığı alanda, yağ hücreleri sıfır derecede kristalize edilip vücuttan atılıyor" diyor.
Devamını Oku

Şamdan Plus Gençleşmenin Etkili Sırrı 

Radyofrekans teknolojisi ile etki eden Thermage CPT, başarısı kanıtlanmış bir sistemin en mükemmeleştirilmiş versiyonu. Yüz, göz çevresi ve vücuttaki yaşlanma belirtilerini geri döndüren teknolojinin sırrını ve gençleşme sürecini Dr. Buket Yıldırım anlattı .
Devamını Oku

Harper's Bazaar Wedding Sıkılaşma Zamanı

Düğünden önce daha sıkı, daha pürüzsüz bir vücuda sahip olmayı hayal edenler için harika bir rehber hazırladık.
Devamını Oku

Alem Thermage Cpt İle Etkili Anti-Agıng 

Doktor Buket Yıldırım radyofrekans teknolojisi ile etki eden Thermage CPT'nin, haşarısı kanıtlanmış bir sistemin en mükemmelleştirilmiş versiyonu olduğunu söylüyor
Devamını Oku

Akşam Ankara 3 Boyutlu Güzellik

Genç bir cilde sahip olmak isteyen kadınlar için yeni sistemlerden en etkilisi olan üç boyutlu toparlayıcı yöntemini Dr. Buket Yıldırım anlattı.
Devamını Oku

Ankara Posta İleri Teknoloji İle Gençleşme 

Yeni teknolojilerin sayesinde kadınlar artık yaşlanmanın etkilerini yavaşlatabiliyor, ciltlerinde meydana gelen değişikliklerin kontrolünü kendi ellerine alabiliyorlar
Devamını Oku

Ankara Lift Thermage Cpt İle Etkili Anti-Agıng 

Radyofrekans teknolojisi ile etki eden Thermage CPT, başarısı kanıtlanmış bir sistemin en mükemmeleştirilmiş versiyonu. Yüz, göz çevresi ve vücuttaki yaşlanma belirtilerini geri döndüren teknolojinin sırrı cildin kolajen üretimini tetikleyerek, gençleşme sürecini tetiklemesi.
Devamını Oku

Posta Ankara Icon Lazer

Estetiğin yani ikonu; Icon Lazer
Devamını Oku

Elle Bu Bölgelere Dikkat

Kaşımdı, kazayaklarımdı derken yaşı asıl ele veren boyun, eller ve diz kapaklarım; basenimdi, göbeğimdi derken de fazlalıkların toplandığı Üst kolları ve sırt bölgesini göz ardı ediyoruz! Oysaki güzellik bir bütündür, değil mi?
Devamını Oku

Elele Mevsime Güzel Başlangıç

Thermage CPT, vücut gençleştirmede kullanılan yeni yöntemlerden biri. Bu yöntem, cerrahi bir müdahale olmadan vücutta daha pürüzsüz, sıkı bir görünüm yaratmayı ve yaşla birlikte bozulan hadan yeniden oluşturmayı amaçlıyor.
Devamını Oku

Marie Claire Türkiye Daha Sıkı ve Genç

En yeni ve etkili teknolojiler arasında gösterilen Icon Lazer ve Thermage Cpt uygulamalarını, Medikal Estetik Hekimi Dr. Buket Yıldırım'dan öğreniyoruz.
Devamını Oku

Akşam Ankara Lazer Teknolojileri

Işıl ışıl parlayan, pürüzsüz bir cilt bütün kadınların hayalidir. Farklı yöntemleri, uzman görüşlerini ve bu alandaki gelişmeleri sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz.
Devamını Oku

Hürriyet Kelebek Gençlik Frekansı

Yeni teknolojiler sayesinde zamanın olumsuz etkileri silinebiliyor. O noktada devreye radyofrekans mucizesi giriyor. Thermage CPT de işte o uygulamalardan biri. Detaylarını Dr. Buket Yıldırım'a sordum.
Devamını Oku

Şamdan Plus Estetiğin Yeni İkonu Icon Lazer

Anti-aging teknolojiler arasına yeni katılan Icon lazer, başarılı uygulamaları ile endüstrinin en etkili sistemleri arasında yerini aldı. Medikal Estetik Hekimi Dr. Buket Yıldırım, yeni yöntemin üstünlüklerini anlattı.
Devamını Oku

Akşam Ankara Yaşında ve İyi Görünmek

Sağlık kadar güzellik de kadınlar için büyük önem taşıyor. Genç görünmenin sırrını Dr. Buket Yıldırım'dan anlattı.
Devamını Oku

Cosmopolitan Icon Lazer

Anti-aging teknolojiler arasına yeni katılan Icon Lazer, başarılı uygulamaları ile en etkili sistemler arasında yerini aldı. Bu yeni yöntemi Medikal Estetik Hekimi Dr. Buket Yıldırım anlatıyor.
Devamını Oku

Marie Claire Cilt Güzelliği

Cilt tonunu eşitlemeye ve ince kırışıklıkların oluşumunu azaltmaya yardımcı iki yeni yöntem, genç ve ışıl ışıl bir cilt vadediyor. Scarlet s ve ClearLift'i Doktor Buket Yıldırım anlatıyor.
Devamını Oku

Harper's Bazaar Wedding Gelinlerin En Güzeli

Düğün öncesi harika bir cilt kesinlikle hayal değil. Medikal estetiğin sunduğu imkanlar, pırılpırıl, sağlıklı, genç bir cilt vaat ediyor. Size sadece cilt sorunlarınıza göre bir yöntem seçmek kalıyor.
Devamını Oku

Sabah Ankara Sürdürülebilir Güzellik

Ankara'da 2004 yılından bu yana medikal estetik hekimliği yapan Dr. Buket Yıldıran ile güzellik ve kalıcılığı hakkında konuştuk. Yıldırım, güzelliğin yaşında ve iyi görünmekle mümkün olacağını belirterek, "sürdürülebilir" güzelliğin ayrıcalık olduğunu ifade etti.
Devamını Oku

Posta Ankara: Ameliyatsız Yüz Şekillendirme

Yaşlandıkça yüzün üst kısmındaki yumuşak dokular, yerçekiminin etkisiyle aşağıya doğru yer değiştirir. Eskiden V şeklinde olan yüz ovalimiz bozulur ve genişlemeyle beraber U şeklini almaya başlar
Devamını Oku

Mag Dergisi Enine Boyuna Cilt Güzelliği Scarlet-S

Scarlet-S'nın diğer sistemlerden farkının altın mikro iğnelerle cildin orta tabakasındaki kolajen ve elastin hücrelerini stimule ederek, yüzde ameliyatsız bir yüz germe etkisi yaratabilmesi olduğunu anlatıyor.
Devamını Oku

Şamdan Dergisi Cilt Güzelliğinde Scarlet S

Yılın her mevsimi uygulanabilecek, iyileşme süreci diğer işlemlere kıyasla çok daha çabuk, yeni teknoloji 'Scarlet-S' ile tanışın.
Devamını Oku

Alem Dergisi Cilt Güzelliğinde Scarlet S

Anti-aging dünyası neştersiz, iyileşme süreci gerektirmeyen tedavilere doğru yönelirken, yüzünüzün, cildinizin görünümünde gözle görülür bir fark yaratan, etkili tedavilere imza atıyor
Devamını Oku

Elle Neştere Alternatifler

ClearLift yöntemiyse, cildin alt tabakalarma etki ederek ince çizgilerden kırışıklıklara ve elastikiyet kaybma kadar tüm yaşlanma belirtilerini hafifletiyor.
Devamını Oku

Harper's Bazaar Boyun

Boyun bölgesine özel, ameliyat sız yeni estetik yöntemleri mercek altında.
Devamını Oku

Marie Claire Beauty Selülite Savaş Açın

Vshape ile vücut kontürünü şekillendirme ve selülit giderimi.
Devamını Oku

Formsante Göz Çevrenizi Aydınlatan Son Trendler

Göz çevresini tedavi etmek için özel olarak tasarlanmış doğal içeriklerle kombine edilmiş "göz altı ışık dolgusu" uygulaması ile göz ald çökmesinin, halka ve morlukların tedavisi hedefleniyor
Devamını Oku

Posta Ankara Ameliyatsız Yüz Şekillendirme

Doktoru Buket Yıldırım VShape ;ameliyatsız yüz şekillendirme, ameliyatsız yüz germe, boyun, çene ve gıdı bölgesini ameliyata başvurmadan yeniden şekillendirmek için özel olarak geliştirilmiş bir sistemdir
Devamını Oku

Sabah Günaydın Eki

Artık arzu edilen; yaşının bakımlısı görünmek, yaşlanırken güzelliğini ve çekiciliğini kaybetmemektir.
Devamını Oku

Sabah Ankara Doğal Görünüm İçin Ameliyatsız Yöntemler

Kozmatik sektörüne daha genç görünmek isteğiyle başvuran kadınların tercihleri son günlerde değişti. Medikal Estetik Uzmanı Dr. Buket Yıldırım "Artık arzu edilen, yaşının bakımlısı görünmek, yaşlanırken güzelliğini ve çekiciliğini kaybetmemek.
Devamını Oku

Şamdan Doğan Görünüm İçin Sofistike Yaklaşımlar

Daha genç görünme isteğinin yerini artık 'yaşının bakımlısı olmak' aldı. Dr. Buket Yıldırım, doğal görünüm sağlayan yeni yaklaşımları anlattı
Devamını Oku

Mag Dergisi Ulthera

Yüz germe ameliyatlarının alternatifi olarak kabul edilen Ultherapy sistemiyle tek seansta daha genç bir yüze, boyna ve dekolteye kavuşmak mümkün.
Devamını Oku

Elele Işın Kılıcı İle Güzelleşin

Medikal Estetik Doktoru Buket Yıldırım, "Eski lazer sistemlerinin yüzdeki tüylerde etkili olmamasının başlıca iki nedeni bulunuyor. Bunlardan ilki yüzdeki tüylerin vücuttakilere kıyasla çok daha ince ve açık renk olması.
Devamını Oku

Hürriyet Kelebek

Deforme olan yüz ovalini toparlamak için artık ameliyat şart değil. Benzer bir etki vaat eden yeni teknik Ultherapy'yi Medikal Estetik Uzmanı Dr. Buket Yıldırım'a sorduk.
Devamını Oku

Mag Dergisi

VelaShape III, pek çok kadının şikâyetçi olduğu problemli bölgelerin tedavisinde kullanılan cerrahi olmayan, pratik ve etkili bir yöntem.
Devamını Oku

Elle on the Beach

Mükemmel bacaklara sahip olmak istiyorsanız, selülitlerle vedalaşmanız şart! Accent Ultra Vshape Body, selülit probleminden ve bölgesel yağlardan kurtulmada en yenilikçi ve etkili sonuçlar veren uygulamalardan.
Devamını Oku

Elle Yer Çekimine Meydan Okuyoruz

Bu teknolojilerin en yeni ve en gelişmişlerinden VShape, yüze genç görünüm veren "V" şeklini yeniden yaratmak konusunda son derece başarılı bir sistem.
Devamını Oku

New Beauty Lazerle Cilt Gençleştirmede ClearLift Farkı

Güzellik dünyasi, teknolojik uygulamalardan destek almaya devam ediyor. Dr.BuketYıldırım, "Clearlift, küçük çizgilerin ve kirişikliklarin, büyümüş gözeneklerle izlerin ve lekelerin görünümünü azaltarak, derinin yapisini iyileştirmeye yardimci oluyor" diyor
Devamını Oku

Bestyle Magazine Wedding-Eyvah Düğüne 3 Ay Kaldı

Her kadın hayatının en önemli gününde güzel ve zinde görünmek ister. Diyetlerle bir türlü gideremediğiniz bölgesel sorunları düğün telaşının arasında kendinize kısa zamanlar ayırıp birkaç farklı öneriden birini seçerek sağlıklı zayıflayıp forma girmeye ne dersiniz? Bir ay içinde vücudunuzdaki lokal fazlalıklardan da selülitli dokulardan da kurtularak, gelinliğin içinde kusursuz görünmeniz mümkün. 
Devamını Oku

Posta Ankara-Ameliyatsiz Yüz Germe Yöntemleri

Yeni teknik ve teknolojiler ışığında; yenilenmiş bir cilt, doğal, şık ve bakımlı görünmek isteyenler için, iyileşme süreci gerektirmeyen ameliyatsız yüz germe seçenekleri ilgi görüyor. 
Devamını Oku

Grazia Türkiye-Plaj Cephesinden Son Haberler

Tabii ki selülit probleminde bir değişiklik söz konusu değil, ama bu sevimsiz problemle savaşta yeni ve etkili bir teknolojinin müjdesini vermek istiyoruz. Karşınızda VShape.
Devamını Oku

Elle Men-Her Şey Kariyer İçin

İş dünyasındaki yerinizi sağlamlaştırmak, daha güvenilir ve pozitif bir yönetici (veya adayı) imajı oluşturmak için estetik doktorlarının kapısını çalmak hiç aklınıza gelmiş miydi? Bakın, erkekler ofisteki karakteristik duruşları için en çok hangi yöntemlere talep gösteriyor. 
Devamını Oku

New Beauty-Doğal Görünümü Hedefleyen Sofistike Yaklaşımlar

Medikal Estetik Uzmanı Dr. Buket Yıldırım, Ulthera ile ameliyatsız yüz germe, VShape ile V şeklinde yüz, hyalüronik asit dolgu maddeleri enjeksiyonu yöntemleri hakkında merak edilenleri açıklıyor.
Devamını Oku

New Beauty -Vücut Kontörünü Şekillendirmek

VShape Accent Ultra, pek çok kişinin şikâyetçi olduğu problemli bölgelerin tedavisinde kullanılan cerrahi olmayan, pratik ve etkili bir yöntem. Medikal Estetik Uzmanı Dr. Buket Yıldırım , VShape Accent Ultra teknolojisi hakkındaki sorularımızı yanıtlıyor.
Devamını Oku

Alem-Vücut Konturunu Şekillendirmek Vshape Accent Ultra

Yeni teknolojiler; bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirmede bize cerrahiye alternatif güvenli, etkili, konforlu tedavi seçenekleri sunuyor. 
Devamını Oku

Alem Dergisi-Vshape Accent Ultra

Yeni teknolojiler; bölgesel zayıflama ve vücut şekillendirmede bize cerrahiye alternatif güvenli, etkili, konforlu tedavi seçenekleri sunuyor.
Devamını Oku

Şamdan Techno-Beauty İle Daha Genç Ve Daha Güzel

Cilt gençleştirme ve germe uygulamalarında estetik operasyonlara alternatif olarak sunulan işlemler hakkında bilmemiz gerekenleri, Medikal Estetik Uzmanı Dr. Buket Yıldırım Şamdan Plus'la paylaşt
Devamını Oku

Şamdan Teknoloji Pürüzsüz Cildin Peşinde

Velashape III, pek çok kadının şikayetçi olduğu problemli bölgelerin tedavisinde kullanılan cerrahi olmayan, pratik ve etkili bir yöntem. Medikal Estetik Uzmanı Dr. Buket Yıldırım, bu teknoloji hakkındaki sorularımızı yanıtladı. 
Devamını Oku

InStyle Gözaltinda Torbaya Son!

Alerji, doğal yaşlanma süreci, önceki gece yediğiniz baharatlı yemekler... Şiş gözaltlarınız için suçlu ne olursa olsun, bu ipuçları gözlerinizin şişkinliğinin azalmasına yardım edecek.
Devamını Oku

New Beauty-ValeShape III

Velashape III, pek çok kadinin şikâyetçi olduğu problemli bölgelerin tedavisinde kullanilan cerrahi olmayan, pratik ve etkili bir yöntem. Medikal Estetik Uzmani Dr.Buket Yıldırım Velashape iii teknolojisi hakkindaki sorularimizi yanitliyor. 
Devamını Oku

Posta-Yüz De Yüz

Güzel olmak istemeyen var mıdır? Ya da güzellikten ne uğruna vazgeçilebilir? Bir de şöyle sorayım: Güzellik uğruna 7 nelerden vazgeçilir? Yazın gelmesi ile r'ücuduna ve yüzüne düşkünlüğü artan kadınları, yine en iyi kadınlar anlıyor sanırım. Kendi adıma konuşmak gerekirse ben işi son dakikaya bırakanlardan olmadım hiçbir zaman. 
Devamını Oku

Posta-Güzel Yüz

Yazımın ardından o kadar çok soru geldi ve teknik o kadar ilgi çekti ki Dr. Buket Yıldınm'ı ziyaret etme ihtiyacı hissettim. Ankara'da Ultherapy'nin ilk ve tek uygulayıcısı.
Devamını Oku

Mag Dergisi-Ulterapy İle Ameliyatsız Yüz Estetiğinde Son Trend

Daha sıkı bir cilt ve daha genç bir görünüm sahip olmak isteyen,  fakat bunun için estetik operasyon kendini hazır hissetmeyen kişiler için, Ultheray Ankara'da estetik dünyası boyutlarını değiştiriyor.
Devamını Oku

Bom Dergisi-Ulthera Cilt Sıkılaştırma ve Yüz Ovalini İnceltilmesi

Yüzümüzün yaşlı ve yorgun görünmesini sağlayan çizgilerimiz değil, yer çekiminin etkisiyle aşağıya  doğru düşmesi ve alt yüz bölgesinin kalkışmasıdır. 
Devamını Oku

Posta-Gözler Yaşınızı Göstermesin

Gözleriniz yaşınızı gösteımesir Göz çevresindeki cildimiz, yüzümüzün diğer bölgelerine göre daha ince, hassas ve salgı bezlerinden yoksun olduğu için nemsizdir. 
Devamını Oku

Posta-Yüzümüzü Asalım mı?

Aslında hepimizin istediği güzel olmak, ışıltılı bir cilde sahip olup sağlıklı, dinlenmiş bir görününüm kazanmak. Düzenli uyku, sağlıklı beslenme, sigara uzak durmak, cildin ve bedenin ihtiyaçlarını doğ tespit edip bu ihtiyaçları gidermeye çalışmak elimizden gelenler listesinde ilk sıralarda.
Devamını Oku