Ultherapy ile Ameliyatsız Yüz Germe

ultherapy ile ameliyatsız yüz germeGüzel ve bakımlı görünmek özgüveni artıran fiziksel bir özelliktir. Yüz estetiği, sadece yaşlanmaya bağlı değişikliklerin onarılması değil, güzel ve alımlı bir yüz görüntüsünün de sağlanmasıdır. Yüzde sorun genellikle, çizgiler değil, sarkmalar, çene altı yağ birikimleri ve yüz ovalinin bozulmasıdır. Eskiden "V" şeklinde olan yüz ovali ilerleyen yaşla "U" şeklini almaya başlar.

Göz çevresi, yaşlanma belirtilerinin gözlenmeye başladığı ilk alandır. Önce kaz ayağı çizgileri oluşur ve bunu takiben üst göz kapağı ve kaşlarda düşme başlar, ardından alt yüz bölgesinde sarkmalar ortaya çıkar. 

Çene hattı ve yüz ovalinin bozulup, yuvarlaklaşmaya başlaması başlıca problemlerdendir. Bu durumda güzel bir yüz görüntüsünün olabilmesi için alt yüz olabildiğince daraltılmalı ve sıkılaştırılmalıdır.

Bu durumların giderilmesinde dolgu ve botoks tedavileri tek başına yeterli olmayabilir. Teknolojik uygulamalarla tedavinin desteklenmesi iyi sonuçlar verebilir. Artık en iyi ve doğal sonuçlar için kombinasyon tedavileri tercih edilmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe ile ilişkili diğer konular

Thermage CPT Yüz Uygulamaları

Thermage yüz uygulaması ameliyat ya da iğne olmadan, yüzde doğal, genç bir görünüm yaratır cildin sıkılaşmasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur.
Devamını Oku

Thermage Cpt İle Etkili Anti-Aging

Radyofrekans teknolojisi ile etki eden Thermage CPT, başarısı kanıtlanmış bir sistemin en mükemmeleştirilmiş versiyonu. Yüz, göz çevresi ve vücuttaki yaşlanma belirtilerini geri döndüren teknolojinin sırrı cildin kolajen üretimini tetikleyerek, gençleşme ...
Devamını Oku

Yüz Dolgusu ile Ameliyatsız Estetik

Acısız, tekrarlanabilir ve ulaşılabilir uygulamalarda kullanılan hyalüronik asit; medikal estetik malzemesi olarak gösteriliyor. En dikkat çeken özelliği ise anti-aging'de, geniş bir uygulama alanına sahip olması...
Devamını Oku

Ulthera Ameliyatsız Yüz Germe

Uthera, cilt altı kollajenden zengin dermis dediğimiz tabaka ve daha derinlerde cildin askısı olarak tanımladığımız kas dokusunun zarında yarattığı etki ile Kollajenin yeniden yapılanmasını (lifting etkisi). Zamanla aşağıya doğru inen yüzümüzün tekrar yuk...
Devamını Oku

Ultherapy Yüz Germe

Yüz bölgesi ve boyun uygulamasında cilt kalitesinde artma, ciltte sıkılaşma ve lifting etkisiyle yüz ovalinde toparlanma gözlemlenir.
Devamını Oku